Звіт депутата Гайсинської районної ради 7 скликання Поворознюка Миколи Івановича

 За завітній період 2017 року мною проведено 5 прийомів громадян виборчого округу на базі Бубнівської сільської ради та 2 зустрічі-дискусії з медичними працівниками Бубнівського та Дмитренківського ФАПів в плані проведення медичної реформи.

Також відбулась зустріч з педагогічним колективом Бубнівської СЗШ І-ИІ ступенів, на якій акцентувалась увага на освітній реформі, створенні опорних шкіл та про план формування оптимальної мережі загальноосвітніх навчальних закладів в районі.

20 серпня 2017 року був присутнім на сході громади та виступив з побажанням подальшого процвітання населених пунктів Бубнівка, Дмитренки та Новоселівка і благополуччя родинам жителів громади. Схід був присвячений Дню Села.

За 2017 рік виступав на сесіях районної ради по питаннях:

  • 01.2017 р.: Реформування медичної галузі та створення госпітальних округів;
  • 02.2017 р.: Підняв питання про звернення до СБУ, прокуратури та поліції про антиукраїнські заклики та висловлювання Слюсарева А.

Брав участь в громадських обговореннях питання створення госпітальних округів у Вінницькій області, та піднімав питання, щоб центром IV госпітального округу став наш Гайсин.

Підняв питання про переведення шкір-венерологічного кабінету з аварійного приміщення колишнього інфекційного відділення дитячої лікарні на територію ЦРЛ, виділення коштів з районного бюджету на ремонт частини приміщення туб. кабінету та проведення в ньому ремонту.

За звітний період по заявах громадян з депутатського фонду надав допомогу в сумі 5000 грн. (по 1000 грн.) жителям с. Бубнівки:

Кононюк Катерині Іванівні, матері 5-ти дітей, на копання криниці;

Бабаку Миколі Дмитровичу, фельдшеру Бубнівського ФАПу на амбулаторне лікування;

Щербаню Федору Каппістратовичу, жителю с. Бубнівка, на амбулаторне

лікування

Та жителям Гайсина:

  • Меланичу В’ячеславу    Кіндратовичу,    жителю    м.    Гайсина,    на реабілітаційний період після операції;
  • Кондратюку Анатолію    Степановичу,    жителю    м.    Гайсина,    на проведення офтальмологічної операції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *