Звіт депутата Гайсинської районної ради 7 скликання Безбаха Олега Михайловича

 

За звітний період 2017 року мною було проведено 13 прийомів громадян виборчого округу на базі Кунківського ФАПу та зустрічі в Кунківській  середній загальноосвітній школі 1-111 ступенів. За 2017 рік був присутній на всіх сесіях районної ради та засіданні постійної комісії з регулювання комунальної власності, комунального господарства,адміністративно-територіального устрою та комплексного розвитку населених пунктів. 01.2017 року разом із колегами на постійній комісії обговорювали питання щодо реформування медичної галузі та створення госпітальних округів.

Брав участь в громадських обговореннях питання створення госпітальних округів у Вінницькій області та підтримав питання, щоб центром  IV госпітального округу став наш район. Підняв питання про переведення шкір-венерологічного кабінету з аварійного приміщення колишнього інфекційного відділення дитячої лікарні на територію ЦРЛ, виділення коштів з районного бюджету на ремонт частини приміщення тубкабінету та проведення в ньому ремонту.

23-24 листопада 2017 року був присутнім на конференції в м.Вінниця по програмі тренінгу «Моделювання роботи первинної ланки медицини».

За звітний період по заявах громадян з депутатського фонду надав допомогу в сумі 5000грн., а саме:

1.Небесному Максиму Віталійовичу – на придбання полосок для вимірювання цукру в крові.

2.Безпальку Олександру Івановичу – на амбулаторне лікування.

3.Сливці О.М. – на проведення онкологічної операції.

4.Кондратюку Анатолію Степановичу – на проведення офтальмологічної операції.