Зустріч посадовців Гайсинщини з народним депутатом України Миколою Кучером

Делегація   Гайсинського району на чолі з головою районної ради Григорієм Боровим на запрошення народного депутата України Миколи Кучера 12 червня 2018 року   здійснила поїздку до Верховної Ради України. До складу делегації ввійшли міський та сільські голови, депутати районної ради, посадовці виконавчого апарату районної ради  та райдержадміністрації.

У ході зустрічі з народним депутатом Миколою Кучером керівники громад  вели мову на різні актуальні теми: участь у конкурсах проектів розвитку територіальних громад, інклюзивна освіта, ремонт автомобільних доріг, допомога військовослужбовцям Гайсинщини та  учасникам бойових дій в АТО та інші. В.о. старости сіл Кузьминці, Щурівці, Сокільці, Павлівка Людмила Щаслива передала Миколі Івановичу звернення жителів Кунківської ОТГ щодо урегулювання закупівельних цін на молоко. Розглянувши його, народний депутат порадив селянам активніше долучатись до коопертивного руху у сільському господарстві, на підтримку якого  зараз держава виділяє значні кошти, адже лише створення молочних кооперативів дасть можливість контролювати на достатньому рівні якість молока, відповідно, і закупівельні ціни на нього будуть збільшені. Учасники зустрічі щиро подякували Миколі Кучеру за всебічну допомогу і підтримку, яку він постійно надає Гайсинській громаді.

Завдяки Миколі Кучеру посадовці Гайсинського району мали і екскурсійну програму. Під час екскурсії будівлею Парламенту гайсинчани ознайомилися з його приміщеннями, зокрема, побували у сесійній залі, більше дізналися про історію парламентаризму в Україні  та особливості законотворчого процесу. Глибоко вразили гайсинчан і експозиції Національного музею історії України у Другій світовій війні. У  кількох залах  музею розгорнуто виставку «На лінії вогню»  музейного проекту «Український Схід», яка розповідає  про звитягу та жертовність патріотів України, які на східних теренах нашої Держави відстоюють її суверенітет у борні з російським агресором. Вражені почутим і побаченим,, окремі керівники вже запланували поїздки до музею старшокласників та молоді своїх територіальних громад.

Також цього дня посадовці району побували у Святій Успенській Києво-Печерській Лаврі, яка є першим і найдавнішим монастирем на території сучасної України, дізналися історію створення цієї духовної святині, мали змогу відвідати печери, де покояться нетлінні мощі святих.