Жителі с.Степашки відзначили День села

Жителі села Степашки  вважають свою малу батьківщину не  простим селом, а козацьким. Тому й мають традицію відзначати День села  саме 14 жовтня – у День українського козацтва, День Святої Покрови і  День захисника України. Яскрава, тепла і задушевна атмосфера  відчувалась у Степашках  цього осіннього дня. З потрійним святом привітав жителів села, що зібралися на подвір’ї сільського будинку культури,  голова районної ради Григорій Боровий. «Історія кожного села є частинкою історії нашої держави. А історію творять люди, творять своєю щоденною нелегкою працею. Низький уклін вам, жителі села Степашки, за  відданість та любов до рідної землі, патріотизм, постійну підтримку наших воїнів, що захищають нашу землю на сході України»», – зазначив керівник району.  Голова районної ради побажав жителям міцного здоров’я, наснаги у всіх добрих справах, злагоди та добробуту.

З  вітальними словами до степащан звернулися  заступник голови райдержадміністрації Сергій Несвятий, начальник відділу культури та туризму РДА Микола Ричков, в.о. сільського голови Ольга Олійник.

Концертну програму провели артисти районного та сільського будинків культури.  Також гарними виступами  порадували глядачів  учні Степаської школи та вихованці місцевого дитячого садочка.