Жителі с.Бубнівка вдячні районній раді за відремонтований Будинок культури

На території Бубнівської громади в центрі села Бубнівка знаходиться Будинок культури  – як місце для проведення  дозвілля молоді, для занять гуртковою діяльністю, сімейного відпочинку, так і місце для проведення зборів громади з метою   участі бубнівчан у суспільно-громадському житті. Тривалий час  в незадовільному стані знаходилася  покрівля Будинку культури, яка протікала , внаслідок чого під час дощів постійно відбувалося  підмочування приміщення, відпадала  штукатурка зі стелі, а так як  в даній будівлі розташована бібліотека, то це загрожувало  і пошкодженням книжкового фонду.Крім того,  це надавало приміщенню непривабливого вигляду, а будинок культури фактично є обличчям села і потребує покращення естетичного вигляду

На жаль, коли  йдеться про витратну частину бюджету села, міста чи навіть окремої родини, основні кошти, як правило, спрямовують передовсім на найбільш нагальні потреби — господарчі, медичні, освітні тощо, і вже залишки — на культуру. І така ситуація складається не тому, що ми нехтуємо культурою, а на неї найчастіше не вистачає фінансування. Як ніхто інший, це найбільше розуміють у сільській  місцевості.  Але нам  назустріч пішла Гайсинська районна рада. Під час виїзної  зустрічі   голови Гайсинської районної  ради  Борового Г.І. з сільськими жителями Бубнівської  громади  було  звернення від сільської ради щодо сприяння у   вирішенні питання з перекриттям покрівлі на Будинку культури. Нас було почуто і на черговій сесії районної ради: з подачі голови   районної ради та  підтримки депутатів були виділені кошти на  ремонт покрівлі, і в серпні   поточного року цей об’єкт отримав сучасну естетично привабливу покрівлю. На даний час також проведений  сучасний ремонт  стелі.

Жителі Бубнівської територіальної громади щиро вдячні голові   районної ради Боровому Г.І., депутатам районної ради, начальнику відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Ричкову М.Л.  за  розуміння, підтримку та проведену роботу.

Гончарук Т.І., Бубнівський сільський голова