Жителі Кунянської громади відтепер матимуть сучасний спортивний майданчик

1 червня 2018 року, у Міжнародний день захисту дітей, у с.Куна на території місцевої середньої загальноосвітньої школи відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика. Ця подія відбулася завдяки перемозі громади у другому районному  конкурсі проектів розвитку територіальних громад, що проводить районна рада. З фонду конкурсу, тобто з районного бюджету, на реалізацію проекту було виділено 40,0 тис. грн., 20.0 тис. грн. виділила сільська рада, залучено було також і кошти спонсорів, зокрема, ГО «Соціальний центр МХП».

Керівником проекту став директор Кунянської СЗШ І-ІІІ ст. Віталій Сташко, який турбується, щоб діти громади змалечку усвідомлювали цінності здорового способу життя, прагли бути активними членами здорового суспільства.  Майданчик  сприятиме як якісному та комфортному проведенню уроків фізичної культури в школі, так і спортивному дозвіллю дітей в позаурочний час. Нові тренажери доступні і для  дорослого населення громади.

З гарною подією дітей та всіх жителів Кунянської територіальної громади прийшли привітати   голова Гайсинської районної ради Григорій Боровий,   голова Кунянської сільської ради Світлана Кондратюк, заступник голови правління ГО «Соціальний центр МХП» Павло Мороз, директор ТОВ «ПК «Зоря Поділля» Олександр  Таранишин, настоятель місцевого храму отець Олександр.

У вітальному слові голова районної ради Григорій Боровий зазначив, що відтепер спільними зусиллями влади, бізнесу і громади школярі та молодь с. Куна у вільний час віддаватимуть перевагу заняттям спорту на цьому чудовому майданчику, адже справа дорослих – працювати заради дітей, допомогти їм самореалізовуватись та підтримувати у всіх починаннях. Григорій Іванович також подарував дітям м’ячі.

Святкову програму з нагоди Дня захисту дітей і відкриття майданчика  було доповнено виступами дітей, які декламували вірші та виконували вокальні композиції.