З ДНЕМ ЗНАНЬ!

Дорогі вчителі та батьки, учні та студенти !

Прийміть найщиріші вітанні з нагоди  Всенародного свята – Дня знань!

Це свято починається для нас у перший день осені і дає початок новому навчальному року. Саме в цей великий день, перед школярами відкриваються двері навчальних закладів. Це свято дарує нам перший подих осені, барви подарункових букетів, оновлення навчальних будівель і найголовніше – нові межі пізнання себе і навколишнього світу.

Цей день сповнений надій, сподівань та гордості батьків за своє підростаюче покоління. Для першокласників – це Свято Першого дзвоника. Для учнівської юні День знань відкриває ще не пройдені шляхи до успіху. І ми щиро віримо в перемогу у досягненні поставлених цілей на шляху здобуття знань.

Тож бажаємо вам  наснаги і успіхів в здобутті знань та досягненні поставлених цілей. Нехай початок нового навчального року дарує вам перспективи в майбутньому житті.

Зі святом вас!

Голова районної ради                            Голова райдержадміністрації

      Григорій Боровий                                                  Владислав Уткін

 

                                                                                       

One Response to З ДНЕМ ЗНАНЬ!

  1. Інна сказав:

    Дякуємо за привітання, але більше радості приніс би функціонуючий світлофор біля школи-інтернат. Це перехрестя є одним з найголовніших, ним щодня проходять сотні дітей. Прийміть якісь міри. Батьки будуть дуже Вам вдячні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *