Визначено переможців ІV районного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

27 червня 2019 року відбулося   засідання Конкурсної ради четвертого районного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. Засідання вів голова Конкурсної ради – голова районної ради Григорій Боровий, також у засіданні брали участь заступник голови райдержадміністрації Сергій Несвятий,  заступник начальника управління агропромислового та економічного розвитку РДА Вікторія Гридзь, головний спеціаліст відділу з питань соціально-економічного розвитку та комунальної власності виконавчого апарату районної ради Уляна Калита, депутат районної ради 7 скликання, голова постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, зміцнення законності і правопорядку Володимир Сливка.

Члени конкурсної ради   ознайомилися з поданими на Конкурс проектами та оцінили їх  за такими позиціями: актуальність проекту, інноваційність проекту, детальність та якість опису заходів проекту, внесок учасника конкурса у проект бюджету проекту, кількість додатково залучених ресурсів у проект.

Переможцями четвертого районного конкурсу проектів розвитку територіальних громад стали 6 проектів, поданих  Гайсинською  міською радою, Грузькою, Губницькою і Михайлівською сільськими радами.

3 проекти-переможці направлені на впровадження енергозберігачих технологій, з них у закладах системи освіти 2 проекти  –  («Вікна в освіту»  – СЗШ І-ІІІ ст. № 4 м.Гайсин   і «Теплий садочок – здорове покоління»  – ДНЗ с.Грузьке) і 1 проект – у  медичному закладі, а саме КНП “Гайсинська ЦРЛ Гайсинської районної ради”.   Проект «Фізультура в кожен двір» направлений на встановлення вуличного спортивного майданчика на міському житловому масиві Тімірязєва. анових вікон і дверей у  сільському будинку культури у с.Губник,  ще 1 проект  – «Рідно проекти – “Безпека і спокій у селі, якщо тут світять ліхтарі”  Губницької сільської ради і “Освітлені вулиці – безпека кожного мешканця” Михайлівської сільської ради  – спрямовані на покращення інфраструктури сіл Губник і Михайлівка.

На реалізацію цих проектів з фонду Конкурсу буде виділено 275 тис. грн.,  з бюджетів територіальних громад-переможців  –   379,0 тис. грн., а вклад  партнерів у ці проекти  становить  понад 137 тис. грн.

Бажаємо переможцям успішної реалізації проектів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *