Визначено переможців ІІІ районного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

13 серпня 2018 року відбулося   засідання Конкурсної ради третього районного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. Засідання вів голова Конкурсної ради – голова районної ради Григорій Боровий, також у засіданні брали участь заступник голови райдержадміністрації Сергій Несвятий, начальник фінансового управління РДА Тетяна Бабій,  заступник начальника управління агропромислового та економічного розвитку РДА Вікторія Гридзь, головний спеціаліст відділу з питань соціально-економічного розвитку та комунальної власності виконавчого апарату районної ради Уляна Калита.

Члени конкурсної ради   ознайомилися з поданими на Конкурс проектами та оцінили їх  за такими позиціями: актуальність проекту, інноваційність проекту, детальність та якість опису заходів проекту, внесок учасника конкурса у проект бюджету проекту, кількість додатково залучених ресурсів у проект.

Переможцями третього районного конкурсу проектів розвитку територіальних громад стали 4 громади: Гайсинська міська рада, Губницька,  Семиріцька і Степаська  сільські ради.

2 проекти-переможці направлені на впровадження енергозберігачих технологій  у загальноосвітніх школах – «Вікна у світ. Комфортні умови для навчання і виховання школярів» (впровадження енергозберігаючих технологій в СЗШ І-ІІІ ст. № 4 м.Гайсин)   і «Вхід до Країни Знань для маленьких учнів СЗШ І-ІІІ ступенів с.Степашки» .   Проект «Наш творчий і співочий дім, хай буде затишно у нім!» направлений на встановлення нових вікон і дверей у  сільському будинку культури у с.Губник,  ще 1 проект  – «Рідному селу – освітлені вулиці»  – спрямований на покращення інфраструктури села Рахни.

На реалізацію цих проектів з фонду Конкурсу буде виділено 121,0 тис. грн.,  з бюджетів територіальних громад-переможців  –   93,0 тис. грн., а вклад  партнерів у ці проекти  становить  102,0 тис. грн.

Бажаємо переможцям успішної реалізації проектів!