Вишиванка – символ України, дзеркало народної душі!

18 травня по всій Україні  відзначали день Вишиванки і Гайсинщина не залишилась осторонь такої події. Так, на центральній площі, Гайсинчани та гості міста продемонтрували своє багатство – вишиванку, до свята долучились і працівники районної ради, райдержадміністрації, податкової тощо. З вітальним словом до присутніх звернувся голова районної ради Григорій Іванович Боровий, який побажав присутнім добра та благополуччя, і ніколи не забувати традиції наших прабатьків та передавати майбутнім поколінням красу вишиванки.

З нагоди свята, наймолодшим гайсинчаночкам за гарні вишиванки ручної роботи, було вручено сувеніри. а серед старших визначено переможницю найкращої роботи.

Щирими піснями про Україну та вишиванку привітали присутніх працівники культури райдержадміністрації.

Крім того, очільники району, Боровий Григорій Іванович та Уткін Владислав Анатолійович долучились до акції “Народжені у вишиванці”, яка проходе на території Вінницької області, і відвідали пологове відділення Гайсинської ЦРЛ де у цей день народилась дівчинка. Голови щиро привітали маму дівчинки і побажали їм міцного здоров’я, сил, наснаги, мирного неба і, щоб ця вишиванка зігрівала її новонароджену донечку теплом та благословляла на щасливе життя.