Вітання керівництва району з Днем Збройних Сил України та Міжнародним Днем волонтера

Дорогі учасники АТО, військовослужбовці, особовий склад військових частин, працівники військового комісаріату, волонтери, ветерани, воїни запасу!   Прийміть щирі вітання із Днем  Збройних Сил України та Міжнародним Днем волонтера!

Безперечно, міць української держави у єдності армії та народу. Тому не випадково у календарі на день раніше є ще одне свято, яке в нашій країні навіть не відзначали ще кілька років тому. Це – День волонтера. Волонтерами не народжуються, ними стають за покликом серця і відчуттям справедливого милосердя в душі.

Без перебільшення можна сказати, що волонтерами у ці складні для країни часи стали сотні гайсинчан. Прийміть, шановні, вітання з Міжнародним днем волонтера і щиру вдячність за вашу небайдужість, безкорисливість і милосердя.

6 грудня – свято чоловіків, які захищають спокій наших домівок. У цей день ми з вдячністю вшановуємо тих, хто присвятив своє життя служінню Вітчизні, хто стояв у самих  витоків створення нашого війська, хто сьогодні захищає державу, забезпечує мир і спокій наших громадян. Саме ви захищаєте рубежі нашої країни, її національні, конституційні інтереси, забезпечуєте безпеку всіх громадян України у ці непрості часи випробувань для нашої держави.

Сьогодні всім нам необхідно зробити все можливе, щоб і надалі зміцнювати патріотичний дух і постійно підвищувати обороноздатність нашої держави. Нехай ніколи наші родини не отримують страшні звістки про загибель рідних, а світла пам’ять про тих, хто при виконанні своїх обов’язків по захисту країни сплатив найдорожчу ціну – життя, назавжди залишиться в нашій пам’яті!

Бажаємо всім українським військовослужбовцям  злагоди, міцного здоров’я,  надійного родинного тилу, віри у силу власної держави, щастя та добра! 

Голова районної ради                         Голова райдержадміністрації

               Григорій Боровий                                              Владислав Уткін