ВІТАЄМО!

НСК «Олімпійський» відзначає День Гідності та Свободи — Офіційний сайт НСК  «Олімпійський»Шановні гайсинчани! Щиро вітаємо вас з державним святом – Днем Гідності та Свободи!

Події двох майданів в Україні стали підтвердженням того, що українці є  сильною, суверенною і незалежною нацією.  Ми відродилися як сучасна європейська  нація,  нація  гордих, вільних і відповідальних громадян, здатних відстояти свою свободу, державність і людську гідність.

І сьогодні, в час змін, нашим святим обов’язком є відродження країни,  утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, а також  належна шана патріотизму й мужності громадян,  захист прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро вітаємо  учасників національно – визвольної  боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю. Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках  краян, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

Голова районної ради                            Голова райдержадміністрації 

        Григорій Боровий                                              Людмила Головашич