ВІТАЄМО!

Шановні працівники органів місцевого самоврядування!

Прийміть  найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування!

Цей день об’єднує людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя  волі громадян. Реалії сьогодення ставлять  поруч з економічними реформами  і подальший розвиток органів місцевого самоврядування. За такими змінами — майбутнє держави. Тому й надалі залишаються актуальними питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів.

З нагоди свята висловлюємо вдячність  посадовим особам і працівникам органів місцевого самоврядування, депутатам районної, міської та сільських рад  за сумлінну і самовіддану працю,  високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові нашого району.

Бажаємо  усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює  запити та інтереси громадян, мирного життя, міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх   життєвих мрій і сподівань. Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у спільній справі  розвитку  нашого району!

Голова районної ради                         Голова райдержадміністрації

               Григорій Боровий                                              Владислав Уткін