ВІТАЄМО!

  Дорогі  жителі Гайсинського району!        Прийміть  найщиріші вітання  з нагоди  державного свята – Дня Конституції!

28 червня 1996 року прийнято Основний Закон нашої держави. Поява Конституції стала найважливішим кроком у створенні базових інституційних засад, в утвердженні політико-правового механізму існування суверенної України, в якій найвищою соціальною цінністю є людина, її життя та здоров’я, недоторканість та безпека.

 Україна має давню історію законотворення, завдячуючи мудрості предків. Формування підвалин європейської демократії, ідеї народовладдя, достримання прав і свобод громадян сягає віків.

У районі продовжується процес децентралізації влади та реалізації адміністративно-територіальної реформи, ведеться робота щодо об’єднання територіальних громад. І це – серйозний імпульс  розвитку району та країни в цілому.

У теперішній непростий час епохальних змін нехай кожному вистачить витримки, мужності, сили духу і патріотизму для того, щоб розвивати нашу країну, зберегти мир і суспільну злагоду.

Усім жителям Гайсинщини бажаємо міцного здоров’я, родинного затишку, добра, впевненості у світлому і мирному майбутньому!

Голова районної ради                         Голова райдержадміністрації

               Григорій Боровий                                              Владислав Уткін