ВІТАЄМО!

Дорогі жителі Гайсинського району!

Від усього серця вітаю вас із найбільш світлими і радісними святами – Новим Роком та Різдвом Христовим!

У ці дні наші домівки сповнені зворушливою атмосферою добрих відчуттів, душевним теплом,  вірою у здійснення найпотаємніших мрій!  Ці свята ми завжди зустрічаємо зі сподіваннями, адже піднімаємося ще на одну сходинку часу і вдивляємося в нові далі. Водночас ми прискіпливо оцінюємо прожитий рік, підводимо його підсумки, осмислюємо здобутки і поразки.

Хоча минулий рік видався непростим, він був насичений важливими для країни, району та для кожного з нас подіями, напруженою працею, подарував нам  новий професійний та життєвий досвід. У році, що минає, відбулися зміни у територіальному устрої нашої держави. Гайсинський район змінив свої межі і тепер до його складу входять 14 територіальних громад: три міських – Гайсинська, Бершадська, Ладижинська, чотири селищних – Дашівська, Теплицька, Тростянецька, Чечельницька, та сім сільських – Джулинська, Краснопільська, Кунківська, Ободівська, Ольгопільська, Райгородська, Соболівська. На місцевих виборах, що відбулися у жовтні на новій територіальній основі, було обрано голів громад та депутатів цих рад.  Також жителі району сформували нову районну раду, до складу якої увійшли 42 депутати від 6 політичних сил. Гайсинської районної ради 8 скликання. Тож як голова районної ради  хочу сказати щирі слова подяки на адресу голів територіальних громад, всього депутатського корпусу районної та усіх місцевих рад району, виконавчій владі за ту  велику ношу відповідальності по вирішенню проблем територіальних громад, яку вони взяли на себе та гідно несуть. Висловлюю щиру подяку вам, хлібороби, робітники, військовослужбовці, підприємці, вчителі, медики, митці, правоохоронці – усім, хто свою працю, розум, енергію, волю, творчі помисли і зусилля скеровує на досягнення омріяної мети – бачити Україну заможною, мирною та процвітаючою.

Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться. Від усієї душі бажаю миру нашій Україні, всі вам –  великого людського щастя, міцного здоров’я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай 2021 рік виправдає ваші найдобріші надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім’ям. Нехай наші душі будуть сповнені світлом, теплом, прагненням допомогти тим, хто цього потребує, оптимізмом і радістю. І тоді новий рік стане вдалішим попереднього!

З Новим роком! З Різдвом Христовим, дорогі жителі Гайсинщини! Щасливих вам, добрих і веселих свят!

         З повагою – голова Гайсинської районної ради Віталій Савчук