Відремонтовано об’їзну дорогу навколо Гайсина

12 жовтня 2017 року було урочисто відкрито відремонтовану «об’їзну дорогу» навколо міста Гайсин, яка складається з декількох ділянок різних доріг  Т-02-05 «Куна – Кунка», та ділянки автошляху Р-33 через с. Мар’янівка. 

Завдяки зверненню народного депутата Миколи Кучера Постановою КМУ №384 від 08.06.2016 прийнято рішення про проведення ремонтних робіт найбільшої частини «об’їзної Гайсина» автомобільної дороги Т-02-05 «Куна – Кунка», протяжністю 8,4 км. Тоді на ці роботи з державного бюджету було виділено 45 млн. грн., рішенням районної ради з районного бюджету було виділено ще 4,5 млн. грн.
У 2016 році роботи на цій ділянці дороги  було розпочато, що дало змогу ліквідувати 1583 м2 ямковості та виконати 6 457 м2 вирівнювання профілю на суму 2,2 млн. грн., та враховуючи несприятливі погодні умови, які впливали на якість дорожнього покриття, в листопаді минулого року роботу було призупинено, а 2017  році завершено остаточно.
Крім того, в селі Куна  також влаштовано бордюри та тротуар на дорозі протяжністю 1,2 км та відремонтовано дорогу по селу протяжністю 1,8 км.

На урочистому відкритті були присутні народний депутат Микола Кучер, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, керівники району – голова районної ради Григорій Боровий та голова райдержадміністрації Владислав Уткін, Гайсинський міський голова Анатолій Гук, Кунянський сільський голова Світлана Кондратюк. Зі слів Микола Івановича Кучера, ця дорога – лише початок масштабного оновлення дорожньої інфраструктури на території 17 округу. Уже зараз на завершальній стадії ремонту частина траси міжнародного значення Е50 (Стрий – Тернопіль – Вінниця – Умань – Кропивницький – Знам’янка) у Гайсинському районі. Ця дорога є частиною європейського транспортного коридору та основною автомагістраллю, що сполучає Захід та Схід України.