Відбулися засідання президії та постійних комісій районної ради

Сьогодні, 20 жовтня 2020 року, у ході підготовки до  чергової 31 сесії районної ради 7 скликання відбулося засідання президії районної ради, яке провів голова районної ради Григорій Боровий. На засіданні розглядалося питання “Про затвердження порядку денного  чергової 31 сесії районної ради 7 скликання”. Президією було ухвалено рішення про включення до порядку денного   сесії таких питань:

 1. Про роботу управління соціального захисту населення районної державної адміністрації по наданню житлових субсидій населенню району за 9 місяців 2020 року .
 2. Про внесення змін та затвердження нової редакції Статуту комунальної установи Гайсинської районної ради «Гайсинський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників»
 3. Про дострокове припинення районних програм.
 4. Про затвердження, внесення змін та доповнень до районних програми.
 5. Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку архівної справи у Гайсинському районі на 2015-2020 роки.
 6. Про розпорядження голови райдержадміністрації.
 7. Про внесення змін та доповнень до Програми надання шефської допомоги військовій частині А0310 Збройних Сил України на 2020 рік.
 8. Про розпорядження голови районної ради.
 9. Про внесення змін до контракту із головним лікарем КНП «Гайсинська центральна районна лікарня Гайсинської районної ради”.
 10. Про внесення змін до рішення 23 сесії 7 скликання від 23.05.2019 року «Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж адміністративно-територіального утворення с.Рахнівка Гайсинського району».
 11. Про оренду приміщень
 12. Про клопотання Краснопільської сільської ради
 13. Про передачу майна
 14. Про клопотання відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації
 15. Різне.

Також сьогодні відбулися засідання постійних комісій районної ради: з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку,  з питань регулювання комунальної власності, комунального господарства, адміністративно-територіального устрою та комплексного розвитку населених пунктів,   з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я, роботи з молоддю та соціального захисту населення. Члени цих постійних комісій обговорили та погодили проєкти рішень по питаннях, винесених на розгляд  сесії районної ради.