Відбулися засідання постійних комісій районної ради

В ході підготовки до чергової 25 сесії районної ради 7 скликання 15 жовтня 2019 року відбулися засідання двох постійних комісій районної ради: з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку (голова постійної комісії – Перкун В.А.), з питань регулювання комунальної власності, комунального господарства, адміністративно-територіального устрою та комплексного розвитку населених пунктів (голова постійної комісії – Кондратюк А.С.).

Члени комісії з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку розглянули питання:

  1. Про звіт голови постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку.
  2. Про районну Програму військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби, рекламування та пропагування військової служби за контрактом у Збройних Силах України на 2020-2024 роки.
  3. Про Програму розвитку архівної справи комунальної установи  ”Гайсинський  районний трудовий архів” на 2020-2024 роки.
  4. Про Програму надання шефської допомоги військовій частині А0707 Збройних Сил України на 2019-2020 роки.
  5. Про доповнення до районної цільової соціальної Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2019-2020 роки.
  6. Про продовження терміну дії Програми „Організаційне, інформаційно-аналітичне  та  матеріально-технічне  забезпечення діяльності  районної  ради”  на  2017-2019 роки на 2020 рік.
  7. Про внесення змін  до Програми матеріально-технічного забезпечення  щодо створення територіального центру комплектування та соціальної підтримки на базі Гайсинського районного військового комісаріату  на  2019 рік.
  8. Про внесення змін до рішення 21 сесії районної ради 7 скликання від 20.12.2018 року ”Про районний бюджет на 2019 рік”.
  9. Про розпорядження райдержадміністрації.
  10.  Про структуру та граничну чисельність виконавчого апарату районної ради.   

Питання про передачу  майна та   про затвердження звіту  про незалежну оцінку та  оренду приміщень і майна розглянули члени посітйної комісії з питань регулювання комунальної власності, комунального господарства, адміністративно-територіального устрою та комплексного розвитку населених пунктів.      

Депутати обговорили проекти рішень районної ради та надали свої рекомендації щодо їх затвердження.