Відбулось засідання президії районної ради

4 червня  2018 року відбулося засідання президії районної ради, яке провів голова районної ради Григорій Боровий. На засіданні розглядалося питання “Про затвердження порядку денного чергової 17 сесії районної ради 7 скликання”, яка запланована на 7 червня цього року. Президія районної ради ухвалила рішення про включення до порядку денного 17 сесії такі питання:

 1. Звіт завідувача-провізора районного комунального підприємства “Гайсинська міжлікарняна аптека” про фінансово-господарську діяльність.
 2. Звіт голови постійної комісії районної ради з питань регулювання комунальної власності, комунального господарства, адміністративно-територіального устрою та комплексного розвитку населених пунктів.
 3. Про хід виконання рішення 3 сесії районної ради 7 скликання від 24.12.2015 року “Про Програму протиепізоотичних заходів по боротьбі з африканською чумою свиней у Гайсинському районі на 2016-2018 роки”.
 4. Про затвердження Положення про конкурс на   посаду керівника закладу  загальної середньої освіти спільної власності  територіальних громад району.
 5. Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи ”Інклюзивно-ресурсний центр” Гайсинської районної ради Вінницької області.
 6. Про внесення змін до Програми поліпшення пожежної та техногенної безпеки населених пунктів та об’єктів різних   форм    власності, розвитку інфраструктури  оперативно-рятувальної служби Гайсинського району на 2016 – 2020 роки.
 7. Про доповнення до районної цільової соціальної комплексної Програми підтримки сім’ї, демографічного розвитку, попередження торгівлі людьми, запобіганню насильства в сім’ї та забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків на період до 2020 року.
 8. Про внесення доповнень до Комплексної цільової Програми для пільгових категорій населення району.
 9. Про розпорядження голови райдержадміністрації.
 10. Про внесення змін до рішення 16 сесії районної ради 7 скликання від 01.03.2018 року „Про внесення змін до рішення 15 сесії районної ради 7 скликання від 22.12.2017 року „Про районний бюджет на 2018 рік”.
 11. Про клопотання Краснопільської сільської ради.
 12. Про клопотання Кунківської сільської ради.
 13. Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства „Центр первинної медико-санітарної допомоги Гайсинської районної ради”.
 14. Про затвердження передавального акту комунальної установи „Гайсинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” до правонаступника комунального некомерційного підприємства „Центр первинної медико-санітарної допомоги Гайсинської районної ради”.
 15. Про головного лікаря КНП „Центр первинної медико-санітарної допомоги Гайсинської районної ради”.
 16. Про оренду приміщень.
 17. Про погодження клопотання Карбівської  сільської ради   щодо  надання надр у користування.
 18. Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що  перебувають  у власності  громадян  та надаються в оренду  на території   сільських рад району.
 19. Про звернення голови районної виборчої комісії.
 20. Різне.  Про звернення керівників громадських організацій району.