Відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради

5 червня 2018 року у залі засідань районної ради відбулось  спільне засідання постійних комісій Гайсинської районної ради 7 скликання: з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я,  роботи з молоддю та соціального захисту населення, з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку, з питань регулювання комунальної власності, комунального господарства, адміністративно-територіального устрою та комплексного розвитку населених пунктів. Провів засідання Анатолій Балахтар – голова постійної комісії з з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я,  роботи з молоддю та соціального захисту населення.

Участь у засіданні взяли  голова районної ради Григорій Боровий та голова райдержадміністрації Владислав Уткін, сільські голови Кунківської ОТГ Василь Безбах та Краснопільської ОТГ Катерина Романенко, виконуючі обов’язки старост населених пунктів, що входять до складу цих громад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації: начальник фінансового управління Тетяна Бабій, начальник відділу культури і туризму Микола Ричков, начальник управління освіти, фізичної культури та  спорту Валентина Шрамко. Також на спільне засідання постійних комісій   були запрошені   керівники закладів соціальної сфери Кунківської та Краснопільської об’єднаних територіальних громад.

Депутати розглянули 2 питання:

  1. Про клопотання Кунківської сільської ради.
  2. Про клопотання Краснопільської сільської ради.

У проекті рішення «Про клопотання Кунківської сільської ради»  йшлося про припинення оперативного управління майном та фінансування дошкільних навчальних  закладів  та закладів культури Кунківської  громади за рахунок коштів районного бюджету через управління освіти, фізичної культури та спорту та відділ культури і туризму районної державної адміністрації  та передачу цілісних майнових комплексів цих закладів на баланс Кунківської сільської ради  Кунківської об’єднаної територіальної громади. Після  обговорення депутати вирішили рекомендувати сесії районної ради підтримати цей проект  рішення.

Другим питанням порядку денного було розгляд аналогічного клопотання Краснопільської сільської ради, у якому, крім дошкільних навчальних закладів і закладів культури, зазначено також про передачу загальноосвітніх навчальних закладів і закладів охорони здоров’я. Депутати дійшли спільної думки по цьому питанню   –  винести  його на розгляд сесії районної ради.