Відбулось пленарне засідання 29 сесії районної ради 7 скликання

30 липня 2020 року відбулася 29 сесія районної ради 7 скликання. Засідання сесії провів голова районної ради Григорій Боровий. Для участі у пленарному засіданні зареєструвалися 23 депутати районної ради. У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Кавун,   начальники окремих підрозділів райдержадміністрації,  директори комунальних закладів району.

На початку роботи сесії депутати затвердили порядок денний, до якого увійшло 14 питань. Враховуючи висновок спільного засідання постійних комісії районної ради з  з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я, роботи з молоддю  та соціального захисту населення та з питань регулювання комунальної власності, комунального господарства, адміністративно-територіального устрою та комплексного розвитку населених пунктів, депутати зняли з розгляду сесії проєкт рішення «Про затвердження рішення конкурсної комісії з визначення опорного закладу освіти у Гайсинському районі». Інші проєкти рішень з порядку денного сесії після розгляду на засіданнях постійних комісій були рекомендовані депутатами до схвалення.

Перед початком розгляду порядку денного голова районної ради Григорій Боровий проінформував присутніх про події, що сталися в районі у міжсесійний період. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих захисників України.

Першим питанням, яке розглянули  депутати, було питання  «Про стан законності та правопорядку на території Гайсинського району та результати діяльності Немирівської прокуратури за поточний період 2020 року».   З цього питання інформувала начальник відділу Немирівської прокуратури Раїса Джежик.

Про хід виконання районної   Програми розвитку інформаційних, телекомунікаційних та інноваційних технологій в закладах  освіти  Гайсинського району   на період до 2021 роки проінформувала депутатів Ольга Буга – головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації.

Депутати затвердили фінансовий план КНП ”Гайсинська ЦРЛ Гайсинської районної ради” на 2020 рік, а також внесли зміни і доповнення до ряду інших діючих районних програм, а саме: Програми розвитку архівної справи у Гайсинському районі на 2015-2020 роки, Програми  надання шефської допомоги військовій частині А1619 Збройних Сил України на 2019-2020 роки, Програми  підтримки діяльності громадських організацій інвалідів,  воїнів-інтернаціоналістів, ветеранів війни та інших категорій населення на 2018-2020 роки, Програми  розвитку та удосконалення системи роботи органів місцевого самоврядування  на 2019-2020 роки, Програми супроводження бюджетного процесу на 2019-2020 роки

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Бабій проінформувала про внесення змін до рішення 26 сесії районної ради 7 скликання від 19.12.2019 року „Про районний бюджет на 2020 рік” та про  розпорядження голови райдержадміністрації.

Депутати прийняли кілька рішень з питань управління комунальною власністю району, зокрема,  надали дозвіл комунальному підприємству „Гайсинська районна друкарня” на перепланування приміщення одного із цехів, яке  передано в оренду Гайсинській районній державній адміністрації для розміщення архівного відділу. Також на сесії було прийнято рішення про звільнення орендарів від сплати орендної плати за користування майном, що є спільною власністю територіальних громад Гайсинського району, на період дії протиепідемічних обмежувальних заходів

З рішеннями  чергової  29 сесії Гайсинської районної ради 7 скликання та результатами поіменного голосування  можна ознайомитися на сайті районної ради за посиланням http://gayrayrada.gov.ua/rishennya-29-sesiji-rajonnoji-rady-7-sklykannya/