Відбулася ХІ звітно-виборна конференція Гайсинської районної організації ветеранів України

22 жовтня 2019 року  відбулася ХІ звітно-виборна конференція районної організації ветеранів України,  у роботі якої взяв участь голова районної ради Григорій Боровий. На конференцію прибуло 53 делегати, що представляли первинні ветеранські організації з різних населених пунктів району. В ході конференції з доповіддю про роботу районної ветеранської організації за звітний період з лютого 2015 по жовтень 2019 року виступив її голова Леонід Гоц.  У своїй доповіді голова ветеранської організації окреслив і завдання  та шляхи розвитку ветеранського руху на наступний період.

До активного обговорення доповіді долучилися голови первинних ветеранських організацій з с.Мітлинці Федір Корінчук та міської Микола Галузінський,  голова ветеранської організації працівників галузі освіти, заступник голови районної організації ветеранів Олександра Міхасьова, заступник голови первинної організації ветеранів с. Куна   Антон П’ятківський.

Було затверджено звіт ревізійної комісії та обрано її новий склад. Головою ревізійної комісії обрано Наталію Брус,  яка і до цього обіймала цю посаду.  Також затвердили кількісний та персональний склад нової ради районної ветеранської організації, обрано президію у складі 15 чоловік. Делегати конференції одностайно підтримали пропозицію повторно обрати головою районної ради ветеранської організації Леоніда Гоца.

З теплими словами до учасників заходу  звернувся голова районної ради Григорій Боровий, який подякував усім первинним ветеранським організаціям району на чолі з головою районної організації  Леонідом Гоцом за плідну роботу, за добрі справи і активну життєву позицію, за  неоціненний вклад у розвиток патріотичного виховання підростаючого покоління та естафету пам’яті про ветеранів, яку вони передають нащадкам. В свою чергу, ветерани також відзначили, що між ветеранською організацією і районною владою склалися міцні, конструктивні взаємини, та подякували голові районної ради Григорію Боровому за тісну співпрацю з ветеранською організацією, людяність, постійну допомогу і підтримку у вирішенні питань, які хвилюють сьогодні людей похилого віку.