Відбулась нарада з питань підготовки до позачергових парламентських виборів

18 липня 2019 року голова районної ради Григорій Боровий провів нараду з головами органів місцевого самоврядування району з питань підготовки виборчих дільниць до проведення  позачергових виборів  до Верховної Ради України 21 липня 2019 року, їх матеріально-технічного забезпечення, забезпечення правопорядку та протипожежного стану на дільницях. 

Відкриваючи нараду, голова районної ради Григорій Боровий наголосив, що вибори у районі повинні пройти чесно, прозоро, у повній відповідності до законодавства України, а роль  керівників органів місцевого самоврядування – сприяти  дотриманню конституційних виборчих прав громадян на підвідомчих їм територіях. Керівник району зазначив, що в районі відпрацьовано практику чіткої злагодженої роботи і взаємодії усіх районних служб, причетних до організації і проведення виборчого процесу та наголосив, що буде вжито усіх заходів для того, щоб позачергові парламентські вибори пройшли в районі у правовому полі.

На окремих питаннях щодо здійснення необхідних організаційних заходів з підготовки до вказаних виборів  зупинилася у своєму виступі керівник апарату райдержадміністрації Алевтина Наконечна.

Начальник превенційного сектору районного відділу Національної поліції Олександр Шарандак повідомив, що працівники поліції протягом 3-х діб будуть нести службу на дільницях і забезпечувати охорону громадського порядку, охорону виборчих бюлетенів, іншої виборчої документації та приміщень, а  також здійснюватимуть супровід при транспортуванні виборчих бюлетенів, інших виборчих документів до приміщень виборчих дільниць.

З питань забезпечення дільниць зв’язком та електроенергією виступили начальник районного центру телекомунікацій Валерій Демчик та інженер підприємства «Гайсинські електромережі» Костянтин Мартинюк.

Також на нараді виступила директор КУ ««Інклюзивно-ресурсний центр»  Лариса Фурсова, яка проінформувала про основні завдання, що стоять перед центром,   та шляхи його співпраці з сільськими радами.

Підвів підсумки наради голова районної ради Григорій Боровий.