Відбулась чергова 25 сесія районної ради

17 жовтня  2019 року відбулася 25 сесія районної ради 7 скликання, на якому було розглянуто і прийнято рішення по 12 питаннях порядку денного. Сесію вів голова районної ради Григорій Боровий. У засіданні взяли участь заступник голови райдержадміністрації Сергій Несвятий, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, міський і сільські голови, громадськість району. На пленарному засіданні були присутні 22 депутати районної ради.

Перед початком розгляду порядку денного голова районної ради Григорій Боровий проінформував присутніх про відповідь на звернення депутатів Гайсинської районної ради 7 скликання  щодо змін до проекту поділу Вінницької області на райони події, яка надійшла  від Міністерства розвитку громад та територій України (Мінрегіон).

Першим питанням порядку денного був звіт постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку, з яким виступив перед депутатами  голова цієї комісії Віталій Перкун. Віталій Анатолійович проінформував, що всього за період з грудня   2015 року  по даний час проведено 28 засідань посітйної комісії, при цьому не було випадків, коли засідання переносилося з причини відсутності кворуму. Це свідчить про те, що члени комісії є активними депутатами і  відповідально ставляться до покладених на них обов’язків. Під час засідань комісії депутатами було розглянуто 490 питань, з них 225 питань розглянуто на пленарних засіданнях сесії районної ради та прийнято відповідні рішення. Крім цієї кількості питань, членами комісії за цей період було розглянуто більше 230 листів – клопотань щодо виділення коштів для фінансування районних підприємств, установ та організацій, надання фінансових ресурсів сільським радам для вирішення проблем життєдіяльності територіальних громад. Голова постійної комісії Віталій Перкун подякував всім членам комісії за їх конструктивну роботу та відповідальність при розгляді питань, які вносяться на обговорення та запевнив депутатів районної ради, що й надалі постійна комісія районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку братиме активну участь у вирішенні нагальних питань соціально-економічного розвитку району та його жителів.

Серед  питань, розглянутих на сесії, були питання про внесення змін до рішення 21 сесії районної ради 7 скликання від 20.120.2018 р. «Про районний  бюджет  на   2019 рік» та про розпорядження голови райдержадміністрації. З доповідями з цих питань виступила начальник фінансового управління РДА Тетяна Бабій.

На черговій 25 сесії депутати прийняли  три програми: ”Про районну Програму військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби, рекламування та пропагування військової служби за контрактом у Збройних Силах України на 2020-2024 роки ”, “Про  Програму розвитку архівної справи комунальної установи  ”Гайсинський  районний трудовий архів” на 2020-2024 роки”, ”Про Програму надання шефської допомоги військовій частині А0707 Збройних Сил України на 2019-2020 роки” та продовжили на 2020 рік  термін дії Програми „Організаційне, інформаційно-аналітичне  та  матеріально-технічне  забезпечення діяльності  районної  ради” .

Також депутатами прийнято рішення про внесення доповнень та змін до кількох діючих програм, а саме: районної цільової соціальної Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді   на 2019-2020 роки та Програми матеріально-технічного забезпечення  щодо створення територіального центру комплектування та соціальної підтримки на базі Гайсинського районного військового комісаріату  на  2019 рік.

Відповідно до клопотання  від Краснопільського сільського голови та враховуючи відповідне погодження комунального некомерційного підприємства ”Центр первинної медико-санітарної допомоги Гайсинської районної ради”,  депутати проголосували за передачу на баланс Краснопільської сільської ради амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Також депутати прийняли рішення про затвердження звітів про незалежні оцінки приміщень та майна, а також здачу в оренду та продовження термінів дії договорів оренди. клопотання щодо яких надійшли від ліцею № 7 м.Гайсин, комунальних некомерційних підприємств ”Гайсинська центральна районна лікарня Гайсинської районної ради” та ”Центр первинної медико-санітарної допомоги Гайсинської районної ради” і управління освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації.

З усіма рішеннями 25 сесії районної ради та результатами поіменного голосування можна ознайомитися за посиланням  http://gayrayrada.gov.ua/rishennya-25-sesiji-rajonnoji-rady-7-sklykannya/