Відбулась чергова 19 сесія Гайсинської районної ради

2 серпня    2018 року  в сесійній залі районної ради відбулась чергова 19 сесія Гайсинської районної ради 7 скликання. Вів засідання голова районної ради Григорій Боровий. У роботі сесії взяли участь  голова районної державної адміністрації Владислав Уткін, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, міський і сільські голови району.

Перед початком роботи сесії хвилиною мовчання присутні на пленарному засіданні вшанували світлу пам’ять  учасника бойових дій АТО, директора Кунянської загальноосвітньої школи Віталія Сташка.

На порядку денному сесії стояло 14 питань,  всі вони були попередньо  розглянуті на засіданнях президії  та постійних комісій.

З першого питання – про затвердження звіту про виконання районного бюджету за перше півріччя 2018 року  – поінформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Бабій.

Голова постійної  комісії районної ради з питань  регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, зміцнення законності та правопорядку Володимир Сливка прозвітував про роботу комісії, надав свої пропозиції щодо покращення роботи депутатського складу та виконавчого апарату ради.

Депутати розглянули питання щодо організаації роботи комунальної установи ”Інклюзивно-ресурсний центр” Гайсинської районної ради, а також доручили голові районної ради Григорію Боровому укласти контракт з директором центру Ларисою Фурсовою, яка успішно пройшла конкурсний відбір на цю посаду. У зв’язку з початком роботи нового закладу прийнто рішення внести доповнення до заходів Програми розвитку освіти Гайсинського району на 2017-2021 роки у розділі «Корекційна освіта».

За рішенням депутатів буду переукладено контракти з директорами комунального підприємства “Гайсинська дирекція кіномережі” Тетяною  Михайловою та комунального закладу “Дитячий фізкультурно-оздоровчий  табір  “Ювілейний” Анатолієм Максимчуком.

У зв’язку з реформою фінансування системи охорони здоров’я, що проводиться в нашій державі, відповідно до клопотання Гайсинської центральної районної лікарні,  районна рада  вирішила реорганізувати Гайсинську центральну районну лікарню шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство ”Гайсинська центральна районна лікарня  Гайсинської районної ради”.

Головний лікар Гайсинської ЦРЛ Ігор Кохан також проінформував депутатів про інше клопотання закладу, а саме:  з метою виконання приписів Департаменту охорони здоров’я Вінницької обласної державної адміністрації, а  також  приведення ліжкового фонду та штатних посад до фактичного  використання,  надати дозвіл Гайсинській центральній районній лікарні з 03.09.2018 року провести скорочення штатної чисельності та зміни ліжкового фонду.  Обговорення цього питання було найдовшим та найактивнішим. Своє бачення вирішення цього питання висловили ряд депутатів, голова райдержадміністрації Владислав Уткін, начальник фінансового управління РДА Тетяна Бабій, головний лікар КНП ЦНМСД Тетяна Кацан, голова профкому ЦРЛ Олена Полиця. Голос «за»  щодо підтримки цього проекту рішення віддали 19 депутатів, двоє – утримались, таким чином це рішення було прийнято.

По питанню затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Гайсинської районної ради”  та фінансового плану підприємства на 2018 рік доповіла головний лікар центру Тетяна Кацан.

Також на 14 сесії депутати прийняли рішення про перейменування НВК: Гайсинська середня загальноосвітня школа –  інтернат І-ІІІ ступенів – гімназія у ліцей № 7 м.Гайсин Вінницької області та затвердили Статут цього закладу освіти. Депутати також затвердили  технічну документацію із нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що  перебувають  у власності  громадян  на території   сільських рад району, та  розглянули окремі питання оренди приміщень. По всіх питаннях порядку денного були прийняті рішення, з якими можна ознайомитися на нашому сайті за посиланням http://gayrayrada.gov.ua/category/diyalnist-rajonnoji-rady/rishennya-rady/