Відбулась 18 позачергова сесія районної ради 7 скликання

27 червня   2017 року  в сесійній залі районної ради відбулась позачергова 18 сесія Гайсинської районної ради 7 скликання. Перед пленарним засіданням відбулись засідання президії районної ради, на якому було узгоджено порядок денний сесії, та спільне засідання постійних комісій районної ради: з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я,  роботи з молоддю та соціального захисту населення, з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку, з питань регулювання комунальної власності, комунального господарства, адміністративно-територіального устрою та комплексного розвитку населених пунктів.

Вів засідання сесії голова районної ради Григорій Боровий. У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Владислав Уткін, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації,  представники сільських рад Кунківської та Краснопільської  об’єднаних територіальних громад, засоби масової інформації.

На розгляд сесії було винесено 4 питання:

  1. Про внесення змін до рішення 17 сесії районної ради 7 скликання від 07.06.2018 року ”Про клопотання Краснопільської сільської ради”.
  2. Про внесення змін до рішення 17 сесії районної ради 7 скликання від 07.06.2018 року ”Про клопотання Кунківської сільської ради” .
  3. Про затвердження Статуту та статутного капіталу комунального некомерційного підприємства ”Центр первинної медико-санітарної допомоги Гайсинської районної ради”.
  4. Про внесення доповнення до районної Програми “Приміський автобус” на 2016 – 2020 роки.

З 1 і 2 питання депутатів інформувала заступник начальника управління освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації Альона Нестерук. По питанню  затвердження Статуту ЦПМСД районної ради у новій редакції виступила головний лікар цього медичного закладу Тетяна Кацан. Начальник управління соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації Сергій Семирунчик  проінформував депутатів  про  внесення доповнення до районної Програми “Приміський автобус”.

Депутати прийняли рішення з кожного питання одноголосно. З рішеннями  позачергової  18 сесії Гайсинської районної ради 7 скликання та результатами поіменного голосування  можна ознайомитися на сайті районної ради за посиланням http://gayrayrada.gov.ua/category/diyalnist-rajonnoji-rady/rishennya-rady/7-sklykannya/