Вічна слава! Вічна пам’ять!

Шостий рік триває війна в Україні, яку розв’язав російський агресор. Щодня на  частині  нашої рідної землі, на Сході України, ризикують життям заради миру патріоти, талановиті і роботящі українці, вірні сини своєї Вітчизни. На днях жителі нашого району знову відчули   біль від  ще однієї важкої для Гайсинщини втрати: 5  квітня 2019 року  під час виконання бойового завдання обірвалося життя нашого земляка, патріота, воїна, що добровільно став на захист рідної землі, жителя с.Огіївка Юрія Миколайовича Фармагея.

З почуттям глибокої скорботи рідні,  друзі, знайомі,  бойові побратими,  керівники району та всі гайсинчани, яких приголомшила ця трагічна звістка, проводжали 11 квітня Героя в останню путь. Виступаючи на поминальному мітингу, голова районної ради Григорій Боровий зазначив: “Юрій Миколайович був справжнім патріотом, справжнім сином своїх батьків, який за покликом серця у 2015 році пішов захищати нашу українську землю. Вічна пам’ять Юрію Миколайовичу, вічна пам’ять всім загиблим захисникам України. Пам’ятаймо, він загинува за нас з вами, за те, щоб був мир на нашій землі”.

Спогадами про шкільні роки  Юрія Фармагея  поділилася  на мітингу його однокласниця Людмила Цвігун. Болем через втрату гарного земляка був пронизаний виступ Кіблицького сільського голови Ігоря Пересунька. Про бойовий шлях Героя розповів заступник обласного військового комісара підполковник Ігор Гончарук.

Поховали Юрія Фармагея   з усіма військовими почестями на сільському кладовищі.