Великодня писанка – 2019

 З метою  відродження та розвитку народної творчості, зокрема, писанкарства, розширення духовного світогляду гайсинчан 2 травня 2019 року у районному будинку культури було проведено районне свято народного мистецтва «Великодня писанка – 2019».  Свою творчість на святі представили  писанкарі,  вишивальниці, витинкарі, кондитери. До традиційного великоднього дійства долучилися усі територіальні громади району, а представляли світлиці керівники і співочі колективи сільських закладів культури.

Оглянути святкові експозиції завітали голова районної ради Григорій Боровий, заступник голови райдержадміністрації Сергій Несвятий та начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Микола Ричков. Вітаючи учасників виставки зі святом, голова районної ради Григорій Боровий зазначив: “Свято Великодня об’єднує всіх нас вірою у перемогу світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю. Зі святом Великодня пробуджується любов і доброта, що є в наших серцях. Бажаю усім родинного затишку, душевної чистоти і гармонії,  здоров’я, миру і спокою у кожній оселі, миру і кращого майбуття нашій рідній  Україні “.

За участь у виставці   територіальні громади району отримали подяки відділу культури і туризму райдержадміністрації, а найкращі з них, а також окремі майстри народної творчості за рішенням журі були відзначені дипломами:

Номінація «Краща писанкарка»

Гнелиця Оксана (керівник народного фольклорного колективу Мелешківського СК)

Якубчик Оксана (майстриня з с. Кисляк)

Олена Грошовик (завідувач СК с. Басаличівка)

«Краща великодня випічка»

Ткач Світлана (бібліотекар Грузької бібліотеки-філії)

Олена Каращенко (директор Бубнівського СБК)

Захарова Наталія (директор Кунківського СБК)

«Краща великодня експозиція»

Кунянський СБК (директор Шатілов Микола Борисович)

Чечелівський СБК (директор Войтовський Юрій Валерійович)

Харпацький СБК (директор Нагога Меланія Костянтинівна)