В Кунківській ОТГ створено місцеву пожежну команду

8 листопада 2018 року в селі Кунка Кунківської об’єднаної територіальної громади  розпочала чергування новостворена місцева пожежна команда. На урочистості з нагоди її відкриття прибули голова районної ради Григорій Боровий і заступник голови райдержадміністрації Сергій Несвятий, начальник головного управління ДСНС у Вінницькій області Руслан Шевчук,  начальник Гайсинського районного підрозділу управління ДСНС у Вінницькій області Володимир Мороз, представники сільської громади, засоби масової інформації.

Як повідомив полковник служби цивільного захисту Руслан Шевчук, Кунківський місцевий підрозділ  пожежної охорони став цього року першим і поки що єдиним в області, відкритим саме в об’єднаній територіальній громаді. Руслан Богданович вручив голові Кунківської ОТГ Василеві Безбаху відзнаку Всеукраїнського об’єднання “Країна” «За плідну співпрацю». Зі щирими вітаннями до всієї громади звернувся голова районної ради Григорій Боровий. Григорій Іванович зазначив, що ця подія стала неабияким досягненням і для районної влади, і для рятувальників, і для громади, які доклали чимало спільних зусиль для реалізації проекту.

Головна перевага створення місцевої пожежної команди полягає в тому, щоб пришвидшити реагування сил Служби порятунку на пожежі та інші можливі надзвичайні ситуації на закріпленій території: відсьогодні рятувальники Кунківської місцевої пожежної команди будуть дбати за безпеку 11 населених пунктів, у яких проживає близько 4,5 тисяч мешканців. Сільські вогнеборці, забезпечені необхідною пожежною технікою  і обладнанням, вже заступили на чергування.