УВАГА!!! ІІ районний конкурс проектів розвитку територіальних громад

Конкурсна рада другого районного  конкурсу проектів розвитку територіальних громад

О Г О Л О Ш У Є

другий районний конкурс проектів розвитку територіальних громад

Згідно з розпорядженням голови районної ради Г.Борового  від 12  травня 2017 року  №13 “Про другий районний конкурс проектів розвитку територіальних громад” та рішення ради Конкурсу (протокол № 1 від 12.05.2017 р.) з 12 травня 2017 року оголошено ДРУГИЙ РАЙОННИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД.

Метою Конкурсу є відбір проектів розвитку територіальних громад, які фінансуються за рахунок коштів районного бюджету відповідно до Бюджетного кодексу України, а також інших джерел, не заборонених законодавством, і спрямовані на вирішення актуальних проблем розвитку територіальних громад та поширення позитивного досвіду, набутого у процесі їх реалізації.

У Конкурсі беруть участь проекти, розроблені та подані міською,  сільськими радами і об’єднаною територіальною громадою Гайсинського району, проекти, розроблені та подані спільно кількома територіальними громадами, а також проекти,  розроблені та подані органами місцевого самоврядування району спільно з громадськими організаціями і суб’єктами підприємницької діяльності в разі наявності договору про спільну діяльність.

Максимальний розмір гранту – 40 000 грн.

Кінцевий термін подання проектів – до 17 год. 12 червня 2017 року.

Проекти подавати Виконавчому адміністратору конкурсу (відділ з питань соціально-економічного розвитку та комунальної власності виконавчого апарату районної ради, приміщення районної ради, к. 211).

Контактна особа: Калита Уляна Павлівна, тел. 2-13-15, 2-22-21

З детальною інформацією про конкурс можна ознайомитися  тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *