Урочистості з нагоди Дня Конституції відбулись у Гайсині

27 червня  2019 року. напередодні Дня Конституції України. у районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди цього державного свята. Голова районної ради Григорій Боровий, вітаючи земляків з 23-ю річницею Конституції України, наголосив, що  Основний Закон –    це першооснова формування політичних, економічних та духовних реалій нашого суспільства.   У своїй промові Григорій Іванович зазначив: «Не слід забувати, що конституційні норми, якими б вони передовими і демократичними не були, самі по собі не змінять життя на краще. Потрібні час, віра і напружена праця, щоб конституційні засади увійшли в наше життя конкретними і зримими змінами.  То ж давайте будемо виходити з того, що Україна починається з кожного з нас. І нам під силу збудувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку людини, де панували б гуманізм, демократія, закон і справедливість, а матеріальний достаток співвідносився б із кількістю та якістю праці кожного. Конституція – одна для всіх. Шануймо її, пам’ятаючи, що доля розпорядилася так, що саме ми стали свідками народження суверенної країни. І ми, як ніхто інший, відповідальні перед власною совістю, попередніми, нинішніми та прийдешніми поколіннями за державу, на сторожі якої стоїть Основний Закон».

Голова районної ради Григорій Боровий висловив переконання,  що у нашій боротьбі за цінності, за безпеку, за правду і  мир Україна вистоїть і переможе, і  наша держава обов’язково матиме успішний розвиток і щасливе майбутнє нинішнього і прийдешніх поколінь.

З нагоди великого державного керівник району побажав всім  гайсинчанам   злагоди, добробуту, оптимізму, реалізації всіх життєвих планів  та здійснення  заповітних мрій.

Учасники зібрання пом’янули хвилиною мовчання всіх загиблих борців за незалежність держави та здійснили покладання квітів до пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку, Обеліску Слави і пам’ятного знаку Небесній Сотні.

Гарного святкового настрою подарували глядачам працівники культури району, які підготували до свята різностильову, яскраву концертну програму.