У таборі “Ювілейний” розпочалася перша зміна

Для збереження і зміцнення здоров’я дітей величезне значення має активний літній відпочинок. А найкращий відпочинок для дітей, як правило, відбувається в дитячому таборі, де кожен вільно почуває себе в колі своїх однолітків, бере участь у різноманітних культурно-спортивних заходах, оздоровлюється, загартовується, цікаво і  з користю проводить час. У с.Степашки нашого району вже понад 40 років функціонує дитячий оздоровчий табір «Ювілейний». У затишних дерев’яних будиночках, що розташовані  у сосновому лісі на березі Південного Бугу, мають змогу відпочивати і оздоровлюватись діти як із Гайсинського району, так і з інших куточків нашої країни. 7 червня 2019 року у таборі відбулося відкриття першої табірної зміни, під час якої  відпочиватимуть  обдаровані діти – переможці предметних олімпіад і творчих конкурсів, діти-сироти, діти з багатодітних сімей, діти учасників АТО. Путівки для цих категорій дітей були придбані за кошти районного бюджету. Також під час цієї зміни набиратимуться здоров’я і діти соціально незахищених категорій населення із Христинівського району Черкаської області.

За традицією, відкриття зміни почалося з урочистої лінійки,  під час якої було піднято Державний Прапор України. Привітати дітей з початком літнього відпочинку до табору завітав голова районної ради Григорій Боровий. Вітаючи усіх присутніх, керівник району побажав дітям приємного та активного відпочинку, зміцнення здоров’я та незабутніх вражень, а працівникам табору – нових творчих здобутків, ентузіазму і натхнення у роботі. Програму відкриття продовжив веселий та запальний концерт, підготовлений вихованцями табору та їх вихователями.

Голова районної ради Григорій Боровий здійснив огляд інфраструктури табору та подякував  директору КЗ ДФОТ «Ювілейний»  Анатолію Максимчуку за проведену ним  роботу по підготовці табору до  прийому дітей.

Батьки, які бажають оздоровити дітей у таборі «Ювілейний», можуть придбати путівку за вартістю 260,00 грн. за  1 день строком на 5 і більше днів. Забронювати путівку можна за телефонами    (096) 8217639,   (067) 5869154,   (04334) 53243 або на сайті табору за посиланням http://78.158.192.130/stepachki/?page_id=86

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *