У с.Степашки відкрито меморіальну дошку Шестопалу В.А.

У с.Степашки  односельчани відкрили меморіальну дошку своєму земляку та колишньому сільському голові Василю Шестопалу.  Ця подія була приурочена Дню села, яке степащани відзначали 14 жовтня, у свято Покрови Божої Матері та День захисника України. Біля приміщення Степаської сільської ради, на фасаді якого і було встановлено дошку, зібралися місцеві мешканці та гості, серед яких голова районної ради Григорій Боровий, заступник голови райдержадміністрації Сергій Несвятий, начальник відділу культури та туризму РДА Микола Ричков, сільські голови району.

Шестопал В.А. очолював Степаську сільську раду у період 1990-1995  та  2002-2019 роки.  За період роботи сільським очільником Василь Арефович зарекомендував себе висококваліфікованим, виваженим, грамотним, ініціативним керівником, здатним приймати виважені рішення та організовувати їх виконання.   Степаська сільська рада під керівництвом Шестопала В.А. неодноразово займала призові місця в районних конкурсах на кращу раду місцевого самоврядування, а його портрет заносився на районну Дошку пошани. За вагомий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток територіальної громади у 2012 Василь Арефович став переможцем обласного конкурсу «Людина року» у номінації «Сільський голова», а його портрет було занесено на обласну Дошку Пошани.

Звертаючись до присутніх на цьому заході, голова районної ради Григорій Боровий зазначив,  що меморіальну дошку Василю Арефовичу Шестопалу  відкрито на знак данини поваги і вдячності людині, яка все життя присвятила розвитку  рідного села.  «Про ті добрі справи, котрі зробив Василь Арефович для малої батьківщини, знають усі місцеві жителі, адже за його сприяння  відбулось підведення газопроводу, водогону, будівництво доріг, покращились благоустрій села,   стан та  матеріальна база закладів  соціальної сфери, ряд інших справ, котрі були зроблені з великою любов’ю до рідного краю”, − говорив Григорій Іванович.

Від імені сільських голів району на відкритті меморіальної дошки виступив Кіблицький сільський голова Ігор Пересунько, який розповів про  діяльність Шестопала В.А. на посаді голови районної Асоціації голів органів місцевого самоврядування району, про його авторитет як досвідченого керівника громади, про його мудрі поради та настанови. Щирим словом, сповненим болю від втрати рідної людини, згадала Василя Арефовича його дочка Ярославна Шестопал.

На знак вічної і світлої пам’яті до меморіальної дошки Шестопалу Василю Арефовичу учасники заходу поклали живі квіти.