У с.Рахнівка вшанували пам’ять Петра Коваленка

5 років тому, 2 травня 2014 року,  жахлива звістка сколихнула всю громаду Гайсинського району: на околиці Слов’янська Донецької області від вибуху ворожої гранати загинув житель с. Рахнівка, військовослужбовцям 95-ї окремої аеромобільної бригади 20-річний Петро Миколайович Коваленко. Рідні, друзі, знайомі, односельчани схилили голови перед мужністю та героїзмом земляка під час мітингу-реквієму «Життя, мов спалах!», що відбувся 2 травня 2019 року у рідній герою Рахнівській школі.Разом з ними вшанували пам’ять героя-земляка   голова районної ради Григорій Боровий, Чечелівський сільський голова Анатолій Штельмах, представники ТОВ ПК «Зоря Поділля», бойові побратими загиблого з 95-ї окремої десантно-штурмової бригади.

«Сьогоднішній мітинг є прикладом того, що ми пам’ятаємо всіх, хто віддав своє життя за те, щоб ми з вами жили без куль над головою! – зазначив Григорій Іванович Боровий. – Допоки ми вшановуємо таких героїв, як Петро Коваленко, котрий за покликом серця став на захист України, вони вічно житимуть в наших серцях!»

З теплотою говорив про юнака побратим Юрій Володимирович Мельник, згадавши, якою щирою та доброю людиною він був. Від імені однокласників висловила вдячність батькам Миколі Федоровичу і Тетяні Петрівні за виховання сина, а також адміністрації Рахнівської школи за щорічну організацію заходів для вшанування пам’яті героя, однокласниця Дарина Кобзар.

Лунали поезії у виконанні маленьких рахнівчан, які завдяки таким хлопцям, як Петя, не знають, що таке війна. Линули у небесну блакить журливі пісні у виконанні народного фольклорного колективу «Берегиня». Традиційно завершили мітинг покладанням квітів до меморіальної дошки та могили загиблого.