У с. Михайлівка відкрито нову школу

Новий 2018-2019 навчальний рік розпочався  на Гайсинщині з чудової події –   відкриття у с.Михайлівка нового приміщення загальноосвітньої  школи І-ІІІ ст. У школі навчається 150 учнів, серед них – 15 першокласників. 3 вересня 2018 року вони  вперше сіли за нові шкільні парти і навчатимуться за програмою Нової української школи, що стала можливою завдяки реформі в освітній галузі.

На офіційне відкриття школи, якого чекали 28 років,  завітали народний депутат України Микола Кучер, голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, голова районної ради Григорій Боровий, голова райдержадміністрації Владислав Уткін, сільський голова Валентина Топочканова, представники ТОВ «ПК «Зоря Поділля», сільські голови і керівники навчальних закладів району, меценати і благодійники, які також активно долучались до будівництва.

Почесні гості привітали  школярів і педагогів новозбудованого закладу, всю громаду Михайлівки, адже її відкриття стало можливим  як завдяки   значним зусиллям з боку влади і бізнесу, так і завдяки прагненню громади мати нову сучасну школу для своїх дітей.

Розповів про історію будівництва школи та щиро подякував всім причетним до її старту директор школи Анатолій Балахтар.

З відкриттям  школи та початком нового навчального року привітав школярів і  вчителів  у прямому ефірі Президент України Петро Порошенко:  «Відвідання нової школи на початку нового року завжди викликає дуже позитивні емоції. Ми завжди говоримо про те, наскільки важливо для нас мати високу якість освіти, наскільки важливо турбуватися про школу. Завжди казав, що витрати на освіту це не є видатки бюджету, це є інвестиції в майбутнє держави. Нарешті за останні чотири роки ми ближче і ближче підходимо до чіткого розуміння цієї істини», – підкреслив Президент.

По завершенню офіційної частини учні, батьки та керівники області та району мали змогу оглянути приміщення школи, ознайомитись із облаштуванням першого класу, їдальні та спортивної зали.