У с.Кивачівка відкрито парк культури і відпочинку

14 серпян, у народне свято Медового Спаса, відзначило традиційний День села с.Кивачівка Краснопільської ОТГ. До цього дня було приурочено відкриття оновленої зони відпочинку, яка з’явилась у результаті перемоги проекту Краснопільської сільської ради «Парк культури та відпочинку «Вільний простір» у 16 обласному конкурсі проектів  розвитку територіальних  громад.

Завдяки перемозі вдалось залучити 100 тис. грн. з обласного бюджету для втілення задуманого, і при цьому вдвічі більше коштів спонсорів та громади, серед яких – ГО «Соціальний центр МХП». Жителі громади радіють новим доріжкам, висадженим деревам та кушам, встановленому освітленню та підведеному водогону. Зараз вода буде використовуватись для поливу рослин, а в перспективі тут може з’явитися ще й фонтан.

Щиро вітали жителів с.Кивачівка голова районної ради Григорій Боровий, Краснопільський сільський голова Катерина Романенко, помічник народного депутата України Миколи Кучера Мар’яна Нарожна. Святковий настрій для усіх присутніх на Дні села дарували творчі  художні колективи та солісти об’єднаної громади.