У Гайсині відкрито Центр обслуговування клієнтів «Вінницягаз»

24 травня 2019 р. у місті Гайсин АТ «Вінницягаз» урочисто відкрито новий сучасний Центр обслуговування клієнтів. У відкритті центру взяли участь голова районної ради Григорій Боровий та голова правління ПАТ «Вінницягаз» Олександр Кривак . Заклад розмістився у просторому приміщення в центрі міста по вул. Соборна, 85. Розрахований на 21 тисячу споживачів Гайсина та Гайсинського району. В середньому за день 5 фахівців по роботі з клієнтами будуть обслуговувати близько 250 клієнтів, а з 1 по 5 число кожного місяця, у період передачі показань лічильників про спожитий газ, – понад 1200 споживачів. Очолила колектив центру Бацько Світлана Богданівна.

Робота нового центру полягає у наданні широкого спектру послуг – починаючи від видачі довідок і консультацій по особовому рахунку, передачі показань про спожитий газ, звірки та оплати послуг до отримання технічних умов на приєднання до мереж.

Як і інші подібні центри компанії, Гайсинський ЦОК зручний та сучасний. Велика світла зала для прийому споживачів виконана у форматі відкритого простору – «Оpen space». Наші клієнти зможуть отримати тут увесь комплекс послуг компанії в одному місці, в комфортних умовах. Приміщення Центру має зручне зонування. Є достатня кількість місць для очікування, туалет, кулер з водою, можливість скористатися послугами «Особистого кабінету» або провести оплату через платіжні термінали, є доступ до Wi-Fi, а також різні інформаційно-довідкові матеріали з корисною інформацією.

«Наша компанія постійно впроваджує новий підхід в обслуговуванні споживачів природного газу. Це новий стандарт роботи, що передбачає покращення якості сервісу, професійне надання повного переліку послуг в комфортних умовах. Наші  клієнти мають можливість в одному місці здійснити всі необхідні дії і витратити при цьому якомога менше часу.» – відмітив голова правління ПАТ «Вінницягаз» Олександр Кривак.

Голова Гайсинської районної ради Григорій Боровий подякував керівництву компанії за створені умови обслуговування для жителів Гайсинщини та звернувся з проханням до  голови правління ПАТ «Вінницягаз» Олександра Кривака уважніше ставитися  до проблем мешканців району – отримувачів субсидій на сплату житлово-комунальних послуг. Олександр Кривак дав доручення начальнику Гайсинського міжрайонного відділення ПАТ «Вінницягаз» Василю Стецьку поновити газопостачання для жителів району, яким його було відімкнено через неузгодженості розрахунків між підприємством і банківськими установами, та надавати можливість громадянам сплачувати борг частинами.

Довідка. Гайсинський Центр обслуговування клієнтів «Вінницягаз» – вже п’ятий на теренах Вінницької області. Такі ж центри успішно працюють у Вінниці, Хмільнику, Тульчині та Жмеринці. Найближчим часом планується відкриття Центру для споживачів Немирова та Немирівського району.Основною сферою діяльності АТ «Вінницягаз» є розподіл природного газу. На сьогодні рівень газифікації Вінниччини становить 54 %. Природний газ отримують 450 тис. сімей і майже 4,8 тис. підприємств, установ і організацій. Обсяги розподілу становлять  781 978, 504 тис. кубометрів природного газу на рік. АТ «Вінницягаз» входить до реєстру великих платників податку у Вінницькій області. У 2018 році до бюджетів різних рівнів компанією було сплачено понад 73 мільйони гривень.

 

 

Share to Facebook
Share to LiveJournal