У Гайсині відкрили Стелу пам’яті загиблим бійцям 59 ОМПБ

8 лютого 2019 року у Гайсинському районі відбулася знакова подія – відкриття  Стели пам’яті воїнів АТО, що вшановує імена 48 загиблих бійців 59 окремої мотопіхотної  бригади.   На території частини, де встановлено меморіальну Стелу, вишикувалися воїни бригади,   також на урочистості  були запрошені члени сімей загиблих героїв. Вшанувати світлу та святу пам’ять усіх, хто віддав своє життя за волю нашої держави, прибули  народний депутат України Микола Кучер, голова обласної Ради Анатолій Олійник і голова облдержадміністрації Валерій Коровій, керівники району – голова районної ради Григорій Боровий і голова райдержадміністрації Владислав Уткін, представники ГО «Спілка учасників бойових дій АТО Гайсина і Гайсинського району», громадськість міста і району, учнівська молодь.

З нагоди відкриття Стели до присутніх на урочистостях воїнів та членів родин загиблих зі щирими словами поваги та вдячності звернулися керівники області і народний депутат України Микола Кучер. Усіх зворушив сповнений гіркоти і болю виступ Галини Твердоли – вдови загиблого у зоні проведення АТО військовослужбовця бригади Анатолія Твердоли.  Сповненими патріотизму та вірою у перемогу  були виступи командира 59 ОМПБ  Володимира Шведюка і колишнього командира бригади, заступника командувача військ  оперативного командування «Північ»  Василя Остапчука. Меморіальну Стелу освятив  капелан 59 бригади отець Богдан.

Присутні на урочистостях вшанували хвилиною мовчання пам’ять воїнів, які віддали своє життя за мирне майбутнє України, та поклали квіти і запалені лампади до меморіальних дощок.

Імена 48 героїв, які увіковічнює Стела пам’яті, ніколи не будуть забуті. Герої не вмирають! Слава Україні!