У Гайсині відбувся районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»)

З метою  виховання юнаків та дівчат на звичаях українського козацтва, на засадах національної гідності, самосвідомості та здорового способу життя, в Україні щороку проводяться  змагання Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (“Джура”). 25 квітня 2019 року у м.Гайсин на базі ліцею №7 було проведено районний етап  змагань,  урочисте відкриття  якого відбулося  у Сквері пам’яті героїв АТО. Патріотичний захід відвідав голова районної ради Григорій Боровий. Звертаючись до молоді, Григорій Іванович зазначив,  що джури, які пройшли вишкіл у ході цієї захоплюючої гри, стануть справжніми патріотами України, та побажав учасникам змагань зміцнення духовного і фізичного духу, успіхів і перемог. З напутніми словами для старшокласників виступила начальник управління освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації Валентина Шрамко. Настанови та поради отримали учасники гри від головного судді змагань Юрія Охріменка. На відкритті були також присутні  голова спілки учасників АТО м. Гайсина та Гайсинського району Микола Данилюк, В’ячеслав Лєбєдєв  – заступник командира з морально-психологічного забезпечення військової частини А 0707, Сергій Назарук–начальник групи цивільно-військового співробітництва військової частини А 1619, Наталія Гудима–капітан поліції Гайсинського ВП ГУНП у Вінницькій області, воїни АТО, керівники освітніх закладів, педагоги.

Учасники урочистого заходу вшанували пам’ять загиблих при захисті Вітчизни земляків та поклали квіти до меморіального комплексу  – стели пам’яті героїв АТО.

Цьогоріч у змаганнях взяли участь 17 роїв. За рішенням суддівської колегії змагань районну першість отримав рій «Патріот» (ліцей № 7 м. Гайсин), другими стали джури рою «Молодь України» (НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – ліцей м. Гайсин), третя лідерська сходинка дісталася рою “Гайсинські соколи” (СЗШ І-ІІІ ст. № 4 м. Гайсин).