Символіка

 

Про герб та прапор району

 Відповідно до пункту 2 статті 22, пункту 14 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та рішення 17 сесії районної ради 5 скликання від 18.03.2008 р. “Про символіку Гайсинського району”, враховуючи висновок районної комісії по визначенню кращого ескізу герба та прапора району, тексту і мелодії гімну району та погодження постійної комісії районної ради з питань регулювання комунальної власності, комунального господарства, адміністративно-територіального устрою та комплексного розвитку населених пунктів, районна рада  ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити герб і прапор району, їх опис та зміст (автор Косаківський Олександр Васильович), (додатки № 1, 2, 3).

2. Рекомендувати:

2.1. Органам  виконавчої влади та місцевого самоврядування району використовувати герб та прапор на своїх документах.

2.2. Відділу культури та туризму райдержадміністрації здійснити виготовлення герба та прапора до дня святкування 85-ї річниці утворення Гайсинського району відповідно до затверджених додатків.

3. Відзначити переможця на кращий ескіз символіки району (герб та прапор) Косаківського О.В. винагородою у розмірі 1000 грн. з врученням відповідного свідоцтва.

4. Будь-яке графічне, описове, текстильне зображення символіки району може бути використане з дозволу районної ради та її автора (крім документів, зазначених в пункті 2.1 цього рішення).

 5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регулювання комунальної власності, комунального господарства, адміністративно-територіального устрою та комплексного розвитку населених пунктів (Штельмах Г.М.).

Переглянте наступні документи:

РІШЕННЯ Про герб та прапор району

Додаток 1 Опис герба та прапору району

Додаток 2 Ескіз герба Гайсинського району