СУМУЄМО

На 63-ому році життя передчасно відійшов у вічність Ковч Юрій Петрович  – багаторічний редактор Гайсинської  районної газети  “Трибуна праці”  

Народився Юрій Петрович 23 травня 1955 року у с. Новоукраїнка Софіївського р-ну Дніпропетровської обл. в сім’ї колгоспників. Після закінчення філологічного факультету Одеського педагогічного університету вчителював на Одещині. Згодом переїхав до Гайсина, де працював кореспондентом районної газети “Трибуна праці”. З 1980 по 1985 р.р. – інструктор Вінницького обкому комсомолу та перший секретар Гайсинського райкому комсомолу. З жовтня 1985 р. по вересень 1987-го Юрій Петрович – учасник бойових дій в Афганістані.У 1987-1990 роках – завідувач відділом, заступник редактора районної газети «Трибуна праці». З вересня 1991 по липень 2017-го – Юрій Петрович був редактором Гайсинської районної газети “Трибуна праці”.

Заслужений журналіст України, голова обласної ради редакторів міськрайонних газет Вінниччини Юрій Петрович до останніх днів писав матеріали на афганську тематику, соціально-економічні проблеми, життя села, гуморески й усмішки. Його прізвище часто можна було зустріти на сторінках обласних тареспубліканських видань. Був автором чотирьох книг , переможцем Всеукраїнських та обласних конкурсів, визнаний в номінації “Журналіст року», «Людина року – 2003» Вінницькими облдержадміністрацією та обласною радою, занесений на обласну Дошку Пошани; очолювана ним газета 2004 року визнана кращою серед районних видань Вінниччини. Нагороджений медаллю «Захиснику Вітчизни», «За трудову доблесть»; Дипломом і премією Національної спілки журналістів «Золоте перо»; урядовими нагородами СРСР, ДРА, України.
Він назавжди залишиться у пам’яті  усіх, хто його знав, дбайливим господарем, мудрим наставником і порадником, хорошим сім’янином, талановитим журналістом, взірцем для молодої когорти журналістів.

Депутатський корпус Гайсинської районної ради 7 скликання, керівництво та виконавчий апарат районної  ради, райдержадміністрація,  міський та сільські голови району сумують з приводу передчасної смерті колишнього редактора районної газети “Трибуна праці” Ковча Юрія Петровича і висловлюють щирі співчуття рідним і близьким покійного.