Список депутатів районної ради 6 скликання 2010 – 2015 років

№ пп

Прізвище, ім’я,

по батькові депутата

Дата

народження

Висунутий партією

Посада

та місце роботи депутата

В якій постійній комісії приймає участь

1

Артеменко Олександр Анатолійович

29.04.1958

Українська партія „Єдність”

Тимчасово не працює

2

Бень Марія Дмитрівна

24.10.1957

Партія регіонів

Лікар з гігієни дітей та підлітків районної санепідемстанції

3

Бойко Петро Олександрович

04.07.1961

Партія регіонів

Голова райспоживспілки

4

Власюк Михайло Васильович

15.10.1974

Народна Самооборона

Фельдшер виїзної бригади ШМД Гайсинської ЦРЛ

5

Вознюк Сергій Володимирович

01.05.1963

Партія регіонів

Голова правління СВК „Трудівник” с.Ярмолинці

6

Войтенко Галина Михайлівна

18.09.1952

ВО „Батьківщина”

Голова СФГ „Агрозлагода” с.Губник

7

Волошанюк Світлана Григорівна

02.01.1960

Партія регіонів

Директор Кузьминецької СЗШ І-Ш ст..

8

Грабовський Володимир Петрович

11.05.1972

ВО „Батьківщина”

Художній керівник, музична школа

9

Гридзь Володимир Максимович

28.07.1953

ВО „Батьківщина”

Інженер-електрик ЗАТ „Зернопродукт МХП”

10

Гринчук Лариса Петрівна

04.02.1969

ВО „Батьківщина”

Приватний підприємець

11

Гуляренко Надія Олексіївна

01.12.1964

ВО „Батьківщина”

Заступник директора СЗШ І-Ш ст. с. Чечелівка

12

Дудар Костянтин Костянтинович

04.01.1950

Партія регіонів

Директор ПОП СП „Колос”

13

Жабановський Євген Арсенович

25.05.1932

Комуністична партія України

Голова районної ради ветеранів України, пенсіонер

14

Загороднюк Андрій Іванович

03.11.1971

Народна Самооборона

Інженер ПП Пастушенко

15

Зозуля Людмила Григорівна

19.02.1943

ВО „Батьківщина”

Учитель хорових дисциплін музичної школи

16

Ковальчук Сергій Михайлович

24.01.1962

Фронт Змін

Голова ФГ „Чиста криниця”

17

Колісніченко Олександр Іванович

14.02.1974

ВО „Батьківщина”

Головний архітектор району

18

Кондратюк Анатолій Степанович

30.10.1955

Партія регіонів

Голова РДА

19

Кондратюк Олександр Іванович

07.08.1967

Комуністична партія України

Механізатор ТОВ ПК „Зоря Поділля”

20

Кондренко Василь Володимирович

28.07.1969

ВО „Батьківщина”

Зубний технік Гайсинської ЦРЛ

21

Котик Наталя Володимирівна

12.06.1977

ВО „Батьківщина”

Лаборант Степашської АЗПСМ

22

Кравчук Сергій Михайлович

01.04.1955

Українська Народна партія

Керуючий відділенням ЗАТ „Зернопродукт МХП”

23

Лебідь Юрій Іванович

17.01.1974

Фронт Змін

Директор МПКВП „Лебідь”

24

Лисюк Олександр Гнатович

09.12.1963

Українська партія „Єдність”

Голова ФГ „Нива” с.Гунча

25

Маєвський Микола Янович

11.11.1955

Нова політика

Головний лікар Кунянської АЗПСМ

26

Михайлик Людмила Дмитрівна

22.06.1950

Партія регіонів

Пенсіонер

27

Молодов Сергій Іванович

25.10.1964

Партія регіонів

Голова СП „Супутник”

28

Нижник Світлана Володимирівна

21.03.1960

Українська партія „Єдність”

Зав.господарством відділку „Бубнівський” ТОВ ПК „Зоря Поділля”

29

Пастушенко Руслан Анатолійович

27.06.1970

Народна Самооборона

Директор ТОВ „Ленд”

30

Перкун Віталій Анатолійович

19.09.1966

Фронт Змін

Пенсіонер

31

Петренко Петро Филимонович

05.07.1963

Українська партія „Єдність”

Керуючий відділком № 2 „Кіблицький” ТОВ ПК „Зоря Поділля”

32

Пилюшко Володимир Васильович

27.09.1963

Фронт Змін

Директор ФОП Пилюшко В.В.

33

Погорілий Леонід Іванович

01.05.1962

Українська Народна партія

Головний зоотехнік Теплицької філії ЗАТ „Зерно продукт МХП”

34

Руденко Віталій Миколайович

04.08.1959

Українська партія „Єдність”

Начальник відділу у справах сім’ї та молоді райдержадміністрації

35

Рудь Дмитро Іванович

07.11.1948

Партія регіонів

Директор ТОВ „Мітлинецький”

36

Савельєв Сергій Володимирович

16.11.1969

Партія регіонів

Головний лісничий райагролісу

37

Савчук Анатолій Михайлович

24.08.1950

Фронт Змін

Голова СВГ „АМО – С”

38

Самаруха Іван Томович

20.10.1940

Українська партія „Єдність”

Керуючий відділком № 9 „Бубнівський” ТОВ ПК „Зоря Поділля”

39

Сегеда Андрій Миколайович

22.11.1951

Партія регіонів

Пенсіонер

40

Сікорський Степан Антонович

27.04.1952

Партія регіонів

Голова районної ради

41

Сіньковська Галина Василівна

11.04.1969

ВО „Батьківщина”

Вчитель СЗШ І-Ш ст.. с.Бондурі

42

Сливка Володимир Мефодійович

13.07.1961

ВО „Батьківщина”

Пенсіонер

43

Стецюк Анатолій Володимирович

01.02.1949

Комуністична партія України

Директор Гайсинської філії ТОВ „Агросоюз”

44

Ткаченко Іван Петрович

28.03.1949

Українська Народна партія

Пенсіонер

45

Триандофілова Оксана Федорівна

04.04.1975

ВО „Батьківщина”

Спеціаліст фінансово-господарського відділу міської ради

46

Уткін Владислав Анатолійович

12.02.1964

Українська партія „Єдність”

Тимчасово не працює

47

Фіщенко Оксана Миколаївна

21.01.1967

Фронт Змін

Директор ТОВ „СКІФ”

48

Химич Василь Гаврилович

01.03.1958

Партія регіонів

Директор СЗШ І-Ш ст.. с.Харпачка

49

Цвігун Олександр Васильович

18.08.1959

Комуністична партія України

Заступник голови райради

50

Чекалюк Микола Петрович

14.03.1963

Фронт Змін

Директор ПП ТМРГ „Дашівське”

51

Шпак Михайло Якович

15.11.1943

Партія регіонів

Голова правління ЗАТ „Гайсинфарм”

52

Штельмах Галина Марківна

24.09.1961

Партія регіонів

Диспетчер комбінату комунальних підприємств

53

Юрченко Анатолій  Миколайович

12.11.1959

Партія регіонів

Заступник керівника виконавчого апарату районної ради, керуючий справами

54

Юрченко Василь Андрійович

07.01.1950

ВО „Батьківщина”

Пенсіонер