Список депутатів Гайсинської районної ради 21 скликання 1990 -1994 роки

 

Прізвище,

ім’я, по батькові

Ким працює

№ виб окр

1

Бахтинська Раїса Степанівна

Секретар Губницької сільської Ради народних депутатів

32

2

Безсмертна Світлана Петрівна

Завідуюча фельдшерсько-акушерським пунктом с.Грузьке

47

3

Бикова Надія Григорівна

Вчителька музики СШ 36

15

4

Бондар Олександр Михайлович

Голова виконкому Кунянської сільської Ради народних депутатів

52

5

Буновський Віктор Петрович

Директор АТП 10562

20

6

Бурбелюк Олександр Іванович

Механізатор колгоспу с.Куни

53

7

Висоцький Анатолій Іванович

Директор районної служби центру зайнятості

62

8

Віденко Олексій Григорович

Заступник начальника Гайсинського райвідділу ВС

58

9

Войтко Микола Григорович

Працівник спец.ПМК „Вінницяцукрпром”

18

10

Волошина Марія Данилівна

Економіст по оплаті праці колгоспу ім. Шеченка с.Куна

56

11

Горбатюк Михайло Миколайович

Голова правління колгоспу с.Семирічка

67

12

Грабова Наталія Григорівна

Свинарка колгоспу с.Гранова

29

13

Грабовенко Анатолій Вікторович

Інженер по техніці безпеки колгоспу „Нове життя” с.Лад.Хутори

57

14

Джус Світлана Максимівна

Завідуюча складом міжрайзаготзбут (яйцебаза)

17

15

Дзекановський Анатолій Іванович

Голова правління колгоспу „Зоря”с.Кузьминці

54

16

Драченко Ганна Петрівна

Головний бухгалтер колгоспу с.Рахнівка

71

17

Жмиріна Ольга Миколаївна

Голова профкому Гайсинського райпобутоб’єднання

8

18

Жук Микола Леонтійович

Агроном-організатор колгоспу с.Гранів

30

19

Жук Олександр Дмитрович

Фуражир колгоспу „Більшовик України” с.Зятківці

40

20

Заводній Леонід Степанович

Начальник АТП райспоживспілки

3

21

Загоруйко Любов Миколаївна

55

22

Загребельна Ганна Ілларіонівна

Ланкова овочевої бригади колгоспу

ім. Котовського

35

23

Замковий Іван Сафронович

Керівник шляхової експлуатаційної дільниці – 702 управління магістральних шляхів №13

31

24

Іванов Геннадій Олександрович

Директор заводу „Іскра”

21

25

Ігнатенко Петро Васильович

Столяр меблевої фабрики

5

26

Качановецький Анатолій Павлович

Директор фірми „Інтаг”

33

27

Ковтун Василь Югенович

Тракторист колгоспу ім..Петровського с.Бондурі

28

28

Ковч Юрій Петрович

Редактор районної газети „Трибуна праці”

43

29

Колісниченко Людмила Іванівна

Бригади садово-овочевої бригади колгоспу с.Носівці

65

30

Колос Віра Іванівна

Завідуюча клубом с.Дмитренки

26

31

Кравець Олександра Іванівна

Голова правління колгоспу с.Гранів

27

32

Крапива Микола Іванович

Учитель історії школи-інтернат

7

33

Кузик Юрій Анатолійович

Завідуючий дільницею с.Огіївка

46

34

Кузьменко Микола Іванович

Директор сільського Будинку культури

34

35

Лукашевська Зінаїда Іванівна

Директор Гайсинської середньої школи №3

2

36

Люта Ольга Антонівна

Голова профкому колгоспу с.Куни

51

37

Мельник Дмитро Каленикович

Голова правління колгоспу „Іскра” с.Жерденівка

37

38

Мосіна Лідія Максимівна

Директор швейної фабрики

12

39

Нагонюк Іван Миронович

Інженер по експлуатації с/г машин

70

40

Наконечний Анатолій Гргорович

Працівник заводу „Бета”

24

41

Нежива Марія Степанівна

Диспетчер колгоспу „Перемога” с.Михайлівка

59

42

Незбутній Микола Григорович

Виконроб будівельної бригади Бубнівського відгодівельного радгоспу

25

43

Несвята Ольга Антипівна

Директор Гайсинського консервного заводу

9

44

Новак Григорій Маркіянович

Голова правління колгоспу с.Ярмолинці

73

45

Овод Віктор Станіславович

Шофер колгоспу „Радянська Україна” с.Карбівка

42

46

Олійник Яків Панькович

Столяр колгоспу с.Краснопілка

48

47

Орищенко Валерій Михайлович

Секретар районної державної адміністрації

11

48

Панченко Віра Василівна

Чергова по залізничній станції Гайсин

16

49

Пархонюк Олексій Іванович

Головний бухгалтер райспоживспілки

38

50

Пастушок Микола Іванович

Завідуючий паливно-мастильними матеріалами лісгоспзагу

6

51

Подолян Іван Захарович

Директор Митківської неповної середньої школи

60

52

Подчос Григорій Степанович

Голова виробничого райоб’єднання по агрохімічному обслуговуванню сільського господарства

13

53

Попенко Олена Миколаївна

Завідуюча дитячим садком с.Борсуки

50

54

Провороцький Василь Петрович

Бригадир городньої бригади колгоспу „Прогрес” с.Харпачка

68

55

Проценко Анатолій Никифорович

Керівник МШ ПМК – 42

61

56

Савчук Володимир Михайлович

Голова правління колгоспу с.Кіблич

44

57

Салтан Микола Петрович

Начальник механізованого загону кол-госпу „Шляхом Перебудови” с.Косаново

66

58

Сельський Микола Юхимович

Лікар-терапевт Зятківецької  дільничної лікарні

39

59

Сєров Віталій Геннадійович

Керівник управління газового господарства

4

60

Слободянюк Віталій Іванович

Головний лікар райну

19

61

Сорочинський Олександр Дмитрович

Голова правління когоспу „За мир” с.Степашки

69

62

Соцький Валентин Іванович

Голова Гайсинської районної Ради народних депутатів

36

63

Стасюк Лідія Андріївна

Майстер сирового цеху Гайсинського маслосирзаводу

23

64

Ткачук Володимир Григорович

Завідуючий фельдшерсько-акушерським пунктом с.Нараївка

64

65

Фарафон Леонід Григорович

Кореспондент обласної газети „Земля Подільська”

10

66

Фролов Михайло Петрович

Голова Ради ветеранів війни і праці

14

67

Цвігун Василь Петрович

Голова правління колгоспу ім. О.Дмитука с.Мелешків

45

68

Чорний Валерій Борисович

Інспектор РВВС в спрвах неповнолітніх

41

69

Швець Володимир Петрович

Начальник механізованого загону №3 с.Гнатівка

49

70

Юрчик Микола Зіновійович

Механізатор колгоспу с.Чечелівка

72

71

Яременко Наталія Степанівна

Інженер-економіст Гайсинського цегельного заводу

22

72

Ярош Валентина Леонідівна

Директор Ш.Мітлинецької неповної СШ

63

73

Яценко Микола Григорович

Командир в/ч 33770

75

74

Багіров Гамад Мамедович

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *