Списки депутатів районної ради 5 кликання 2006-2010 роки

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Назва

політичної партії від якої обрано депутата

В якій постійній комісії приймав участь

Посада та місце роботи депутата

1

Бабій Володимир Іванович

Соціалістична партія України

Член постійної комісії з питань регулювання комунальної власності, комунального господарства, адміністративно-територіального устрою та комплексного розвитку населених пунктів Перший заступник голови Гайсинської міської ради

2

Возний Сергій Васильович

Український Народний Блок Костенка і Плюща

Член постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку Начальник Гайсинського управління газового господарства

3

Войтенко Галина Михайлівна

“Блок Юлії Тимошенко”

Член постійної комісії з питань розвитку господарського комплексу району, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Голова СФГ “Агрозлагода”

4

Волошин Михайло Іванович

Партія регіонів

Член постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку Пенсіонер

5

Голюк Федір Омелянович

Блок “Наша Україна”

Член постійної комісії з питань розвитку господарського комплексу району, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Завідувач травматологічним відділенням Гайсинського ТМО

6

Горошко Михайло Дмитрович

“Блок Юлії Тимошенко”

Член постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я, роботи з молоддю та соціального захисту населення Керівник народних колективів Гайс. районного Будинку культури

7

Грабовський Володимир Петрович

“Блок Юлії Тимошенко”

Член постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я, роботи з молоддю та соціального захисту населення Завідувач художнім відділом Гайсинської дитячої музичної школи

8

Демидась Віталій Анатолійович

“Блок Юлії Тимошенко”

Член постійної комісії з питань регулювання комунальної власності, комунального господарства, адміністративно-територіального устрою та комплексного розвитку населених пунктів Тимчасово не працюючий

9

Єфімов Григорій Дмитрович

“Блок Юлії Тимошенко”

Член постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, зміцнення законності та правопорядку Тимчасово не працюючий

10

Загородній Володимир Іванович

“Блок Юлії Тимошенко”

Голова постійної комісії з питань розвитку господарського комплексу району, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Приватний лікар ветеринарної медицини

11

Зозуля Людмила Анатоліївна

“Блок Юлії Тимошенко”

Член постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я, роботи з молоддю та соціального захисту населення Вчитель Жерденівської ЗОШ І-П ступенів

12

Караїменко Микола Федорович

Соціалістична партія України

Член постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку Приватний підприємець

13

Карпенко Сергій Володимирович

“Блок Юлії Тимошенко”

Член постійної комісії з питань регулювання комунальної власності, комунального господа-рства, адміністративно-територіального устрою та комплексного розвитку населених пунктів Тимчасово не працюючий

14

Керанчук Микола Григорович

Соціалістична партія України

Член постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я, роботи з молоддю та соціального захисту населення Вчитель Гайсинської ЗОШ І-Ш ступенів

№ 1

15

Кирилюк Анатолій Олексійович

“Блок Юлії Тимошенко”

Член постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, зміцнення законності та правопорядку Приватний підприємець

16

Кирилюк Роман Миколайович

Український Народний Блок Костенка і Плюща

Член постійної комісії з питань розвитку господарського комплексу району, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Голова Чечелівського СФГ “Крона”

17

Кондратюк Анатолій Степанович

Партія регіонів

Член постійної комісії з питань регулювання комунальної власності, комунального господа-рства, адміністративно-територіального устрою та комплексного розвитку населених пунктів Голова районної організації Партії регіонів

18

Косенко Валентин Дмитрович

Політична партія “Народний союз Наша Україна”

Член постійної комісії з питань регулювання комунальної власності, комунального господа-рства, адміністративно-територіального устрою та комплексного розвитку населених пунктів Директор Краснопільського Будинку культури

19

Кривошапка Світлана Василівна

“Блок Юлії Тимошенко”

Член постійної комісії з питань розвитку господарського комплексу району, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Різноробоча Кунянського ПОП СП “Колос”

20

Кучеренко Олександр Степанович

Соціалістична партія України

Член постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, зміцнення законності та правопорядку Начальник відділу з юридичних питань Гайсинської міської ради

21

Лантух Василь Іванович

Комуністична партія України

Член постійної комісії з питань розвитку господарського комплексу району, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Тимчасово не працюючий

22

Марунич Лідія Костянтинівна

“Блок Юлії Тимошенко”

Член постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я, роботи з молоддю та соціального захисту населення Пенсіонер

23

Мехед Микола Михайлович

Політична партія “Народний союз Наша Україна”

Голова постійної комісії районної з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я, роботи з молоддю та соціального захисту населення Начальник відділу освіти Гайсинської райдержадміністрації

24

Мукогоренко Олег Васильович

“Блок Юлії Тимошенко”

Член постійної комісії з питань розвитку господарського комплексу району, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Інженер-механік ТОВ “Авеста”

25

Олійник Катерина Василівна

Український Народний Блок Костенка і Плюща

Член постійної комісії з питань регулювання комунальної власності, комунального господарства, адміністративно-територіального устрою та комплексного розвитку населених пунктів Тимчасово не працююча

26

Олійник Микола Олексійович

Соціалістична партія України

Член постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я, роботи з молоддю та соціального захисту населення Лікар-отоларинголог Гайсинського ТМО

27

Педанюк Віктор Антонович

Соціалістична партія України

Член постійної комісії з питань розвитку господарського комплексу району, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Приватний підприємець

28

Петренко Петро Филимонович

Політична партія “Народний союз Наша Україна”

Член постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку Завідувач Кіблицьким відділом ТОВ ПК “Зоря Поділля”

29

Пислар Валентина Сергіївна

Політична партія “Народний союз Наша Україна”

Член постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, зміцнення законності та правопорядку Лікар Гайсинського ТМО

30

Підвашецький Юрій Іванович

Партія регіонів

Член постійної комісії з питань розвитку господарського комплексу району, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Директор ВАТ “Гайсинське

АТП -10506”

31

Подогов Василь Васильович

Соціалістична партія України

Член постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я, роботи з молоддю та соціального захисту населення Завідувач стоматологічним відділенням Гайсинського ТМО

32

Подолян Іван Захарович

Комуністична партія України

Член постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я, роботи з молоддю та соціального захисту населення Директор Митківської ЗОШ І-П ступенів

33

Рибаченко Микола Миколайович

“Блок Юлії Тимошенко”

Член постійної комісії з питань розвитку господарського комплексу району, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Тимчасово не працюючий

34

Самаруха Іван Томович

Соціалістична партія України

Член постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку Директор Лад.Хутірського ПСП “Нове життя”

35

Сарафанюк Петро Олександрович

Політична партія “Народний союз Наша Україна”

Голова постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, зміцнення законності та правопорядку Командир Гайсинської військової частини А 3769

36

Святенко Василь Остапович

“Блок Юлії Тимошенко”

Член постійної комісії з питань регулювання комунальної власності, комунального господарства, адміністративно-територіального устрою та комплексного розвитку населених пунктів Директор Гайсинського ПП “Надія”

37

Семенюк Оксана Іванівна

“Блок Юлії Тимошенко”

Член постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку Приватний підприємець

38

Ткаченко Іван Петрович

Український Народний Блок Костенка і Плюща

Член постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я, роботи з молоддю та соціального захисту населення Пенсіонер

39

Триандофілова Оксана Федорівна

“Блок Юлії Тимошенко”

Член постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я, роботи з молоддю та соціального захисту населення Касир Краснопільської сільської ради

40

Уткін Владислав Анатолійович

Політична партія “Народний союз Наша Україна”

Голова районної ради Голова Гайсинської районної державної адміністрації

41

Цвігун Олександр Васильович

Комуністична партія України

Член постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, зміцнення законності та правопорядку Тимчасово не працюючий

42

Чайнюк Олександр Степанович

Політична партія “Народний союз Наша Україна”

Член постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я, роботи з молоддю та соціального захисту населення Директор Гранівської ЗОШ І-Ш ступенів

43

Червінко Іван Іванович

Політична партія “Народний союз Наша Україна”

Член постійної комісії з питань розвитку господарського комплексу району, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Голова правління СВК “Бубнівське”

44

Черевко Микола Миколайович

Соціалістична партія України

Заступник голови районної ради Заступник голови, керівник апарату Гайсинської райдержадміністрації

45

Чорний Віктор Іванович

Політична партія “Народний союз Наша Україна”

Член постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку Директор Тульчинської філії ТОВ “Зернопродукт”

46

Шатілов Микола Борисович

Політична партія “Народний союз Наша Україна”

Член постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, зміцнення законності та правопорядку Директор Кунянського Будинку культури

 

47

Шмига Світлана Володимирівна

“Блок Юлії Тимошенко”

Член постійної комісії з питань регулювання комунальної власності, комунального господарства, адміністративно-територіального устрою та комплексного розвитку населених пунктів Соціальний працівник Гайсинської РОТУХ

48

Шпак Михайло Якович

Партія регіонів

Член постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я, роботи з молоддю та соціального захисту населення Голова правління ЗАТ “Гайсинфарм”

49

Штельмах Галина Марківна

Соціалістична партія України

Голова постійної комісії районної ради з питань регулювання комунальної власності, комунального господарства, адміністративно-територіального устрою та комплексного розвитку населених пунктів Робітник з питань благоустрою міста Гайсинського ККП

50

Яроцька Віра Василівна

“Блок Юлії Тимошенко”

Голова постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку Начальник Гайсинського відділення інспекції Держенергонагляду

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *