Списки депутатів районної ради 4 скликання 2002-2006 роки

 

Прізвище,

ім’я, по батькові

Ким працює

№ виб окр

В якій постійній комісії районної ради приймав участь

1

Бабій Володимир Іванович

Заступник Гайсинського міського голови

8

Голова п/к з питань регулювання комунальної власності, комунального господарства, адміністративно-територіального устрою та комплексного розвитку населених пунктів

2

Балинець Ніна Федорівна

Директор Мелешківської СЗШ І-ІІ ступенів

11

п/к з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, зміцнення законності та правопорядку

3

Балинець Яків Дмитрович

Оператор автозаправної станції приватного сільськогосподарського підприємства „Вільна Україна” с.Зятківці

9

п/к з питань регулювання комунальної власності, комунального господарства, адміністративно-територіального устрою та комплексного розвитку населених пунктів

4

Барабаш Сергій Васильович

Голова сільськогосподарського виробничого кооперативу „Перемога” с.Михайлівка 19 п/к з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, економічних реформ та розвитку малого підприємництва

5

Бень Марія Дмитрівна

Завідуюча санітарно-гігієнічним відділом Гайсинської районної санепідстанції

4

п/к з питань регулювання комунальної власності, комунального господарства, адміністративно-територіального устрою та комплексного розвитку населених пунктів

6

Блоха Роман Михайлович

Голова приватного орендного підприємства „Південний Буг” с.Губник

6

п/к з питань агропромислового комплексу, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

7

Богачук Ніна Петрівна

Головний зоотехнік сільськогосподарського виробничого кооперативу „Золота нива” с.Носівці

22

п/к з питань агропромислового комплексу, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

8

Боднюк Віктор Максимович

Головний інженер приватного сільськогосподарського підприємства „Олена” с.Гранів

4

п/к з питань агропромислового комплексу, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

9

Бойко Петро Олександрович

Голова правління районного споживчого товариства

13

п/к з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, економічних реформ та розвитку малого підприємництва

10

Бондар Галина Миколаївна

Директор Губницької СЗШ І-ІІІ ступенів

6

п/к з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я, роботи з молоддю та соціального захисту населення

11

Бондаренко Павло Іванович

Голова приватного сільськогосподарського підприємства „Прогрес” с.Харпачка

24

п/к з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, економічних реформ та розвитку малого підприємництва

12

Брус Василь Олександрович

Заступник голови райдержадміністрації

Голова районної ради 4 скликання

13

Бугай Анатолій Васильович

Заступник начальника районного відділу УМВС України у Вінницькій області

10

п/к з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, зміцнення законності та правопорядку

14

Вознюк Сергій Володимирович

Голова сільськогосподарського виробничого кооперативу „Трудівник” с.Ярмолинці

27

п/к з питань агропромислового комплексу, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

15

Волошин Михайло Іванович

Начальник районного відділу УМВС України у Вінницькій області

17

п/к з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку

16

Волчанський Валерій Дмитрович

Головний агроном сільськогосподарського виробничого кооперативу „Єдність” с.Грузьке

5

п/к з питань регулювання комунальної власності, комунального господарства, адміністративно-територіального устрою та комплексного розвитку населених пунктів

17

Глинчук Володимир Борисович

Директор Жерденівської СЗШ І-ІІ ступенів

8

п/к з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, зміцнення законності та правопорядку

18

Грабовенко Анатолій Вікторович

Вчитель трудового навчання Лад.Хутірської СЗШ І-ІІ ступенів

17

п/к з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, зміцнення законності та правопорядку

19

Гридзь Володимир Максимович

Технік-електрик сільськогосподарського кооперативу „Більшовик” с.Краснопілка

12

п/к з питань регулювання комунальної власності, комунального господарства, адміністративно-територіального устрою та комплексного розвитку населених пунктів

20

Гринчук Володимир Миронович

Начальник Гайсинської міжрайонної державної податкової інспекції

2

Голова п/к з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку

21

Гуляренко Надія Олексіївна

Заступник директора Чечелівської СЗШ І-ІІІ ступенів

26

п/к з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, зміцнення законності та правопорядку

22

Гут Леонід Анатолійович

Вихователь Гайсинської СЗШ-інтернат

11

п/к з питань регулювання комунальної власності, комунального господарства, адміністративно-територіального устрою та комплексного розвитку населених пунктів

23

Демидась Іван Васильович

Директор приватного сільськогосподарського підприємства „Юність” с. Гнатівка

16

п/к з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, економічних реформ та розвитку малого підприємництва

24

Демчук Леоніда Михайлівна

Генеральний директорТОВ „Хлібороб” с.Кузьминці

13

п/к з питань агропромислового комплексу, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

25

Діденко Валентин Володимирович

газозварювальник ПСП „Митківське” с.Митків

18

п/к з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, зміцнення законності та правопорядку

26

Довгий Володимир Анатолійович

Директор Гайсинської міжрайонної виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

7

п/к з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я, роботи з молоддю та соціального захисту населення

27

Жук Дмитро Васильович

Директор Нараївської СЗШ І- ІІІ ступенів

21

п/к з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку

28

Івичук Юрій Іванович

Бухгалтер Гунчанської сільської ради

7

п/к з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку

29

Іщенко Марія Іванівна

Директор Зятковецької СЗШ І-ІІІ ступенів

9

п/к з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, зміцнення законності та правопорядку

30

Калініченко Олександр Васильович

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради

1

п/к з питань регулювання комунальної власності, комунального господарства, адміністративно-територіального устрою та комплексного розвитку населених пунктів

31

Каращенко Надія Василівна

Завідувачка Новоселівським сільським клубом

3

п/к з питань регулювання комунальної власності, комунального господарства, адміністративно-територіального устрою та комплексного розвитку населених пунктів

32

Корнійчук Віктор Федорович

Директор приватного орендного підприємства „Рідний край” с.Бондурі

2

п/к з питань агропромислового комплексу, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

33

Косенко Ніна Яківна

Заступник директора Краснопільської СЗШ І-ІІІ ступенів

12

п/к з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, зміцнення законності та правопорядку

34

Костюк Надія Григорівна

Директор Носовецької СЗШ І-ІІІ ступенів

22

п/к з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я, роботи з молоддю та соціального захисту населення

35

Кравець Олександра Іванівна

Заступник голови райдержадміністрації,начальник управління сільського господарства і продовольства

24

п/к з питань агропромислового комплексу, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

36

Кравчук Сергій Михайлович

Голова сільськогосподарського кооперативу „Більшовик” с.Краснопілка

12

п/к з питань агропромислового комплексу, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

37

Красюк Михайло Васильович

Голова правління відкритого акціонерного товариства „Гайсинпобут”

14

п/к з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, економічних реформ та розвитку малого підприємництва

38

Кривий Микола Васильович

Директор Гайсинського держлісгоспу

23

п/к з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, економічних реформ та розвитку малого підприємництва

39

Кузьменко Микола Іванович

Голова фермерського господарства „Весна” с.Губник

6

п/к з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, економічних реформ та розвитку малого підприємництва

40

Кучеренко Олександр Степанович

Спеціаліст І категорії з юридичних питань та у справах неповнолітніх виконкому Гайсинської міської ради

19

п/к з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку

41

Кучерук Микола Михайлович

Зоотехнік ТОВ „Агрофірма „Відродження” с.Жерденівка

8

п/к з питань агропромислового комплексу, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

42

Лисюк Олександр Гнатович

Голова фермерського господарсьва „Нива” с.Гунча

7

п/к з питань регулювання комунальної власності, комунального господарства, адміністративно-територіального устрою та комплексного розвитку населених пунктів

43

Маєвський Микола Янович

Головний лікар Кунянської лікарської амбулаторії

15

п/к з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, зміцнення законності та правопорядку

44

Максимчук Анатолій Іванович

Начальник фізкультурно-оздоровчого міжгосподарського дитячого табору „Ювілейний”

25

п/к з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я, роботи з молоддю та соціального захисту населення

45

Марунич Лідія Костянтинівна

Директор Кіблицької СЗШ І-ІІІ ступенів

11

п/к з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я, роботи з молоддю та соціального захисту населення

46

Матвієнко Григорій Миколайович

Голова кооперативу „Поділля” с.Ш.Мітлинецька

20

п/к з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку

47

Мельник Дмитро Каленьович

Голова сільськогосподарського виробничого кооперативу„Україна” с.Нараївка

21

п/к з питань агропромислового комплексу, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

48

Мельничук Олег Іванович

Вчитель історії Кунківської СЗШ І-ІІІ ступенів

14

п/к з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, зміцнення законності та правопорядку

49

Нижник Світлана Володимирівна

Різноробоча складу сільськогосподарського  виробничого кооперативу „Бубнівський”

2

п/к з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, економічних реформ та розвитку малого підприємництва

50

Ніколаєнко Афанасій Афанасійович

Ординатор-анастезіолог відділення реанімації районного територіального медичного об’єднання

19

п/к з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я, роботи з молоддю та соціального захисту населення

51

Олексійчук Микола Гаврилович

Голова сільськогосподарського виробничого кооперативу „Світанок” с.Кисляк

10

п/к з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, економічних реформ та розвитку малого підприємництва

52

Панченко Олена Федорівна

Директор Степаської СЗШ І-ІІІ ступенів

25

Голова п/к з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, зміцнення законності та правопорядку

53

Парно Володимир Михайлович

Виконавчий директор приватного сільськогосподарського підприємства „Весна” с.Грпнів

4

п/к з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку

54

Патлатюк Олексій Дмитрович

Головний зоотехнік та ветлікар сільськогосподарського виробничого кооперативу „Калина” с.Чечелівка

26

п/к з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, економічних реформ та розвитку малого підприємництва

55

Петренко Петро Филимонович

Голова сільськогосподарського виробничого кооперативу „Земля Подільська” с.Борсуки

16

п/к з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку

56

Підвашецький Юрій Іванович

Директор відкритого акціонерного товариства „Автотранспортне підприємство10506”

15

Голова п/к з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, економічних реформ та розвитку малого підприємництва

57

Поворознюк Микола Іванович

Фельдшер виїзної бригади відділення швидкої допомоги районного територіального медичного об’єднання

3

п/к з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку

58

Подолян Іван Захарович

Директор Митківської СЗШ І-ІІ ступенів

18

п/к з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я, роботи з молоддю та соціального захисту населення

59

Подчос Григорій Степанович

Голова відкритого акціонерного товариства „Райагрохім”

18

п/к з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, економічних реформ та розвитку малого підприємництва

60

Рудь Дмитро Іванович

Голова сільськогосподарського виробничого кооперативу „Обрій”

20

п/к з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, зміцнення законності та правопорядку

61

Саблук Анатолій Григорович

Директор Гайсинського медичного училища

23

Голова п/к з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я, роботи з молоддю та соціального захисту населення

62

Савчук Володимир Михайлович

Голова сільськогосподарського виробничого кооперативу „Єдність” с.Грузьке

5

Голова п/к з питань агропромислового комплексу, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

63

Салтан Микола Петрович

Директор приватного сільськогосподарського підприємства „Мрія” с.Косанове

22

п/к з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, зміцнення законності та правопорядку

64

Самаруха Іван Томович

Засновник приватного сільськогосподарського підприємства „Нове життя” с.Лад.Хутори

17

п/к з питань агропромислового комплексу, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

65

Самаруха Микола Павлович

Фельдшер виїзної бригади відділення швидкої допомоги Гайсинського районного територіального медичного об’єднання

10

п/к з питань регулювання комунальної власності, комунального господарства, адміністративно-територіального устрою та комплексного розвитку населених пунктів

66

Сарафанюк Петро Олександрович

Командир військової частини А 3769

1

п/к з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку

67

Сенченко Анатолій Іванович

Вчитель історії Ярмолинецької СЗШ І-ІІ ступенів

27

п/к з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я, роботи з молоддю та соціального захисту населення

68

Ситковецький Дмитро Тимофійович

Директор приватного сільськогосподарського підприємства „Шевченко” с.Куна

14

п/к з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку

69

Сікорський Степан Антонович

Голова райдержадміністрації

5

п/к з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку

70

Стецюк Анатолій Володимирович

Директор ТОВ ПМТЗ „Агротехніка” м.Гайсин

16

п/к з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, зміцнення законності та правопорядку

71

Ткачук Анатолій Володимирович

Голова сільськогосподарського виробничого кооперативу „Калина” с.Чечелівка

26

п/к з питань регулювання комунальної власності, комунального господарства, адміністративно-територіального устрою та комплексного розвитку населених пунктів

72

Уткін Владислав Анатолійович

Начальник управління економіки райдержадміністрації

25

п/к з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, економічних реформ та розвитку малого підприємництва

73

Фурман Віталій Володимирович

В.о. головного лікаря Зятковецької сільської лікарської амбулаторії

9

п/к з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку

74

Хавруцький Дмитро Васильович

Директор Рахнянської СЗШ І-ІІ ступенів

23

п/к з питань регулювання комунальної власності, комунального господарства, адміністративно-територіального устрою та комплексного розвитку населених пунктів

75

Химерик Анатолій Іванович

Заступник голови районної ради 4 скликання

 

76

Химич Василь Гаврилович

Директор Харпацької СЗШ І-ІІІ ступенів

24

п/к з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я, роботи з молоддю та соціального захисту населення

77

Черево Микола Миколайович

Тимчасово не працює

2

п/к з питань регулювання комунальної власності, комунального господарства, адміністративно-територіального устрою та комплексного розвитку населених пунктів

78

Чорний Віктор Іванович

Начальник відділу загальних питань землеробства і насінництва управління сільського господарства і продовольства райдержадміністрації

20

п/к з питань агропромислового комплексу, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

79

Шатілов Микола Борисович

Директор Кунянського сільського Будинку культури

15

п/к з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я, роботи з молоддю та соціального захисту населення

80

Шевчук Володимир Андрійович

Пенсіонер

21

п/к з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я, роботи з молоддю та соціального захисту населення

81

Щаслива Людмила Петрівна

Патронажна медсестра Кузьминецького Фельдшерсько-акушерського пункту

13

п/к з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я, роботи з молоддю та соціального захисту населення

 

Share to Facebook
Share to Google Plus
Share to LiveJournal

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *