Списки депутатів Гайсинскої районної ради 23 скликання 1998 – 2002 роки

 

Прізвище,

ім’я, по батькові

Ким працює

№ виб окр

В якій постійній комісії районної ради приймав участь

1

Артеменко Олександр Анатолійович

Головний зоотехнік управління с/г та продовольства рда

17

п/к з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього природного середовища та регулювання земельних відносин

2

Боднюк Віктор Максимович

Бригадир тракторної бригади КСП „Нива” с.Гранів

4

п/к з питань депутатської етики, адміністративно-терито-ріального устрою, зміцнення законності та правопорядку

4

Бондар Микола Георгійович

Голова правління КСП „Земля Подільська” с.Борсуки

16

п/к з питань комунального господарства, благоустрою та комплексного розвитку населених пунктів

3

Бондар Анатолій Томович

Голова правління КСП „Комунар” с.Рахнівка

26

Голова п/к з питань комунального господарства, благоустрою та комплексного розвитку населених пунктів

5

Бондаренко Павло Іванович

Голова правління КСП „Відродження” с.Щурівці

13

п/к з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку

6

Вікторов Володимир Миколайович

Голова правління ВАТ „Гайсинмаш”

1

 

7

Войтенко Григорій Васильович

25

 

8

Гончаров Василь Іванович

Районний військовий комісар Гайсинського райвійськкомату

2

Голова п/к з питань депутатської етики, адміністративно-територіального устрою, зміцнення законності та правопорядку

9

Горбатюк Олександр Антонович

Головний спеціаліст КСП „Весна” с.Гранів

4

п/к з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку

10

Грабовський Петро Пилипович

Керівник гуртка Гайсинського районного Будинку школяра

10

п/к з питань освіти, культури, охорони здоров’я соціального захисту населення та духовного відродження

11

Гребенюк Іван Васильович

Інженер-будівельник кемпінгу в с.Косанове

8

п/к з питань комунального господарства, благоустрою та комплексного розвитку населених пунктів

12

Гречуха Валентина Никанорівна

Директор Ярмолинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів

27

п/к з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку

13

Діденко Олексій Григорович

Перший заступник начальника районного відділу УМВС України у Вінницькій області

19

п/к з питань депутатської етики, адміністративно-територіального устрою, зміцнення законності та правопорядку

14

Дідиченко Микола Петрович

Тракторист КСП „Південний Буг” с.Губник

6

п/к з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього природного середовища та регулювання земельних відносин

15

Загребельний Петро Петрович

Голова правління КСП „Весна” с.Гранів

4

п/к з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього природного середовища та регулювання земельних відносин

16

Замковий Іван Сафронович

22

Голова районної ради 23 скликання

17

Збудчак Віталій Григорович

Голова правління КСП „Україна”

21

п/к з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього природного середовища та регулювання земельних відносин

18

Зеленецька Надія Федорівна

Технік штучного осіменіння с/г тварин КСП „Діброва” с.Семирічка

23

п/к з питань депутатської етики, адміністративно-терито-ріального устрою, зміцнення законності та правопорядку

19

Карманська Олена Іванівна

Керуюча Гайсинським відділенням банку „Україна”

8

п/к з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку

20

Качур Микола Іванович

Директор Гайсинського м’ясокомбінату

23

п/к з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього природного середовища та регулювання земельних відносин

21

Кияновська Олена Марківна

Пенсіонерка

25

п/к з питань освіти, культури, охорони здоров’я соціального захисту населення та духовного відродження

22

Кожушаний Михайло Андрійович

Головний інженер КСП „Поділля”

3

п/к з питань комунального господарства, благоустрою та комплексного розвитку населених пунктів

23

Козловський Олександр Леонідович

Завідуючий магазином Гайсинського міського споживчого товариства

7

п/к з питань освіти, культури, охорони здоров’я соціального захисту населення та духовного відродження

24

Конопський Петро Леонтійович

Директор Гайсинського комбікормового заводу

15

п/к з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього природного середовища та регулювання земельних відносин

25

Косенко Валентин Дмитрович

Заступник голови правління КСП „Більшовик” с.Краснопілка

12

п/к з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку

26

Костюк Надія Григорівна

Директор Носовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів

22

п/к з питань освіти, культури, охорони здоров’я соціального захисту населення та духовного відродження

27

Кравчук Сергій Михайлович

Директор Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів

12

Голова п/к з питань освіти, культури, охорони здоров’я соціального захисту населення та духовного відродження

28

Кудлаєнко Анатолій Якимович

Начальник відділення державного казначейства у Гайсинському районі

6

п/к з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку

29

Кузик Юрій Анатолійович

Тимчасово не працює

11

п/к з питань депутатської етики, адміністративно-терито-ріального устрою, зміцнення законності та правопорядку

30

Кучеренко Олександр Степанович

Економіст-юрист ВАТ „Гайсинське районне підприємство „Сільгосптехніка”

19

 

31

Лізавенко Ніна Іванівна

Директор Бондурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

2

п/к з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього природного середовища та регулювання земельних відносин

32

Люта Ольга Антонівна

Голова профспілкового комітету КСП „Колос” с.Куна

15

п/к з питань освіти, культури, охорони здоров’я соціального захисту населення та духовного відродження

33

Магазинська Ганна Захарівна

Пенсіонерка

24

п/к з питань освіти, культури, охорони здоров’я соціального захисту населення та духовного відродження

34

Макаров Микола Андрійович

Голова ради ветеранів району

8

п/к з питань освіти, культури, охорони здоров’я соціального захисту населення та духовного відродження

35

Матвієнко Григорій Миколайович

Голова правління КСП „Поділля” с.Шура-Мітлинецька

20

п/к з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього природного середовища та регулювання земельних відносин

36

Меланич Леонід Іванович

Голова правління КСП „Вільна Україна” с.Зятківці

9

п/к з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього природного середовища та регулювання земельних відносин

37

Меланич Микола Григорович

Головний лікар Носовецької дільничної амбулаторії

22

п/к з питань освіти, культури, охорони здоров’я соціального захисту населення та духовного відродження

38

Мосіна Лідія Максимівна

Директор Гайсинської швейної фабрики „Віта”

1

Голова п/к з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, виробництва товарів народного споживання, проведення економічних реформ та приватизації

39

Мурашка Олексій Антонович

Начальник Гайсинської міжрайонної державної податкової інспекції

21

Голова п/к з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку

40

Наляжний Іван Тимофійович

Голова правління КСП „Пролісок” с.Грузьке

5

п/к з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього природного середовища та регулювання земельних відносин

41

Нечкалюк Василь Васильович

Голова правління КСП „Промінь” с.Адамівка

7

п/к з питань комунального господарства, благоустрою та комплексного розвитку населених пунктів

42

Нижник Світлана Володимирівна

Робоча складу КСП „Поділля” с. Бубнівка

3

п/к з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку

43

Новак Олег Григорович

Механік трудомістких процесів КСП „Хлібороб” с.Кузьминці

13

п/к з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього природного середовища та регулювання земельних відносин

44

Новак Григорій Маркіянович

Голова правління КСП „Трудівник” с.Ярмолинці

27

п/к з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього природного середовища та регулювання земельних відносин

45

Опанащук Микола Сергійович

Вчитель Кунківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

14

п/к з питань депутатської етики, адміністративно-терито-ріального устрою, зміцнення законності та правопорядку

46

Остапчук Володимир Якович

Головний ветеринарний лікар КСП „Прогрес” с.Харпачка

24

п/к з питань комунального господарства, благоустрою та комплексного розвитку населених пунктів

47

Охріменко Олександр Степанович

Голова правління КСП ім. Котовського с.Гунча

7

п/к з питань депутатської етики, адміністративно-терито-ріального устрою, зміцнення законності та правопорядку

48

Пархонюк Олексій Іванович

Головний бухгалтер Гайсинської райспоживспілки

23

п/к з питань комунального господарства, благоустрою та комплексного розвитку населених пунктів

49

Патлатюк Олексій Дмитрович

Головний ветеринарний лікар КСП „40-річчя Жовтня” с.Чечелівка

26

п/к з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку

50

Плахотнюк Василь Авксентійович

Головний зоотехнік КСП ім. Шевченка с.Куна

14

п/к з питань депутатської етики, адміністративно-територі-ального устрою, зміцнення законності та правопорядку

51

Поворознюк Микола Іванович

Фельдшер виїзної бригади відділення швидкої допомоги Гайсинського РТМО

3

 

52

Погорілий Леонід Іванович

Голова правління КСП „Дружба” с.Митків

18

п/к з питань комунального господарства, благоустрою та комплексного розвитку населених пунктів

53

Подолян Іван Захарович

Директор Митківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

18

п/к з питань освіти, культури, охорони здоров’я соціального захисту населення та духовного відродження

54

Рекрут Валерій Пилипович

Голова правління Гайсинської райспоживспілки

20

п/к з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку

55

Романенко Анатолій Петрович

Вчитель Кузьминецької ЗОШ І-ІІІ ступенів

13

п/к з питань депутатської етики, адміністративно-терито-ріального устрою, зміцнення законності та правопорядку

56

Рудь Дмитро Іванович

Голова правління КСП ім. К.Маркса с.Мітлинці

20

п/к з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього природного середовища та регулювання земельних відносин

57

Савчук Володимир Михайлович

Голова правління КСП „Кіблицьке” с.Кіблич

11

п/к з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього природного середовища та регулювання земельних відносин

58

Самаруха Іван Томович

Голова правління КСП „Нове життя” с.Лад.Хутори

17

п/к з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього природного середовища та регулювання земельних відносин

59

Самаруха Анатолій Іванович

Голова правління КСП „40-річчя Жовтня” с.Чечелівка

26

п/к з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього природного середовища та регулювання земельних відносин

60

Сенченко Анатолій Іванович

Вчитель Ярмолинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів

27

п/к з питань освіти, культури, охорони здоров’я соціального захисту населення та духовного відродження

61

Сидорук Микола Якович

Голова правління КСП „Більшовик” с.Краснопілка

12

п/к з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього природного середовища та регулювання земельних відносин

62

Ситковецький Дмитро Тимофійович

Голова правління КСП ім..Шевченка с.Кунка

14

Голова п/к з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього природного середовища та регулювання земельних відносин

63

Ситник Наталія Григорівна

Лаборант ферми ВРХ КСП „Україна” с.Нараївка

21

п/к з питань депутатської етики, адміністративно-терито-ріального устрою, зміцнення законності та правопорядку

64

Склярук Сергій Дмитрович

Агроном по захисту рослин КСП „Нове життя” с.Лад.Хутори

17

п/к з питань комунального господарства, благоустрою та комплексного розвитку населених пунктів

65

Сливка Ніна Степанівна

Вчитель Грузької ЗОШ І-ІІІ ступенів

5

п/к з питань комунального господарства, благоустрою та комплексного розвитку населених пунктів

66

Стецюк Роман Яковлевич

Голова ВАТ Гайсинського підприємства „Агротехобмін”

16

п/к з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього природного середовища та регулювання земельних відносин

67

Стецько Василь Іванович

Голова правління КСП „Південний Буг” с.Губник

6

п/к з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього природного середовища та регулювання земельних відносин

68

Сулима Андрій Григорович

Директор Михайлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

19

п/к з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку

69

Тарасюк Зінаїда Миколаївна

Директор Карбівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

10

п/к з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку

70

Тимошенко Володимир Микитович

Голова правління КСП „Світанок” с.Кисляк

10

п/к з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку

71

Філімонов Андрій Петрович

Тимчасово не працює

5

п/к з питань комунального господарства, благоустрою та комплексного розвитку населених пунктів

72

Фурман Віталій Володимирович

Лікар Зятківецької лікарської амбулаторії

9

п/к з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку

73

Химерик Анатолій Іванович

Директор Гайсинської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів

1

п/к з питань освіти, культури, охорони здоров’я соціального захисту населення та духовного відродження

74

Химич Василь Гаврилович

24

 

75

Цвігун Василь Петрович

Голова правління КСП ім. О.Дмитрука с.Мелешків

11

п/к з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього природного середовища та регулювання земельних відносин

76

Цимбалюк Василь Захарович

Інженер по охороні праці КСП „Дружба” с.Митків

18

п/к з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього природного середовища та регулювання земельних відносин

77

ЧеревкоМикола Миколайович

Головний інженер Гайсинської нафтобази

2

Заступник голови районної ради 23 скликання

78

Шатілов Микола Борисович

Директор Кунянського Будинку культури

15

п/к з питань освіти, культури, охорони здоров’я соціального захисту населення та духовного відродження

79

Швець Володимир Петрович

Головний агроном КСП ім. Б.Хмельницького с.Кущинці

16

п/к з питань депутатської етики, адміністративно-терито-ріального устрою, зміцнення законності та правопорядку

80

Юрченко Анатолій Федорович

Директор Гайсинського комбінату хлібопродуктів

9

п/к з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього природного середовища та регулювання земельних відносин

81

Ярмійчук Іван Федорович

Голова правління КСП „За мир” с.Степашки

25

п/к з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього природного середовища та регулювання земельних відносин

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *