Списки депутатів Гайсинскої районної ради 22 скликання 1994 -1998 роки

 

Прізвище,

ім’я, по батькові

Ким працює

№ виб окр

В якій постійній комісії районної ради приймав участь

1 Біланюк Галина Іванівна Голова правління колективного сільськогосподарського підприємства „Пролісок” 8 п/к з питань агропромислового комплексу та охорони навколишнього середовища
2 Бондар Олександр Михайлович Голова Кунянської сільської Ради народних депутатів 18 п/к з питань законності, депутатської діяльності та етики
3 Бондар Анатолій Томович Голова Чечелівської сільської Ради народних депутатів 29 п/к з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету ф фінансів
4 Брус Василь Олександрович Директор ЗОШ №6 м.Гайсин 4 п/к з питань молодіжної політики, освіти, культури та спорту
5 Войтенко Григорій Васильович Директор ЗОШ І-ІІІ ступенів 27 п/к з питань молодіжної політики, освіти, культури та спорту
6 Волошина Марія Данилівна Головний економіст колективного сільськогоспо-дарського підприємства ім. Шевченка с.Куна 17 п/к з питань молодіжної політики, освіти, культури та спорту
7 ГодованецьГалина Миколаївна Вчитель Кузьминецької  ЗОШ І-ІІІ ступенів 16 п/к з питань молодіжної політики, освіти, культури та спорту
8 Горбатюк Михайло Миколайович Голова правління колективного сільськогосподарського підприємства „Діброва” 26 п/к з питань агропромислового комплексу та охорони навколишнього середовища
9 Діденко Олексій Григорович Заступник начальника Гайсинського районного відділу УМВС України у Вінницькій області 22 п/к з питань законності, депутатської діяльності та етики
10 Діденко Станіслав Андрійович Голова правління колективного сільськогосподарського підприємства „Дружба” с.Карбівка 13 п/к з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету ф фінансів
11 Заваденко Василь Євгенійович Головний агроном КСП „Дружба” с.Митків 21 п/к з питань агропромислового комплексу та охорони навколишнього середовища
12 Замковий Іван Сафронович     Голова районної ради 22 скликання
13 Котик Віктор Миколайович Голоа Губницької сільської Ради народних депутатів 9 п/к з питань агропромислового комплексу та охорони навколишнього середовища
14 Кузик Юрій Анатолійович Завідуючий дільницею с.Огіївки колективного сільського-подарського підприємства „Кіблицьке” 14 п/к з питань законності, депутатської діяльності та етики
15 Лівінський Григорій Олексійович Головний ветеринарний лікар КСП „Мрія” с.Косанове 25 п/к з питань законності, депутатської діяльності та етики
16 Мазурець Петро Григорович Вчитель Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів 15 п/к з питань молодіжної політики, освіти, культури та спорту
17 Максименко В’ячеслав Юхимович Начальник районного відділу внутрішніх справ 6 п/к з питань агропромислового комплексу та охорони навколишнього середовища
18 Мельник Дмитро Каленикович Голова правління колективного с/гпідприємства  „Іскра” с.Жерденівка 11 п/к з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету ф фінансів
19 Мосіна Лідія Максимівна Директор швейної фабрики „Віта” 1 Контрольна комісія з питань приватизації
20 Несвята Ольга Антипівна Директор Гайсинського консервного заводу 3 п/к з питань по соціальному забезпеченню та охороні здоров’я
21 Новак Григорій Маркіянович Голова правління КСП „Трудівник” 30 Контрольна комісія з питань приватизації
22 Орловський Микола Степанович Агроном колективного с/г підприємства „Весна” с.Гранів 7 п/к з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету ф фінансів
23 Рудь Дмитро Іванович Голова правління КСП ім. К.Маркса с.Мітлинці 23 п/к з питань законності, депутатської діяльності та етики
24 Рябий Анатолій Олександрович Голова правління колективного с/г підприємства ім..Котовського с.Гунча 10 Контрольна комісія з питань приватизації
25 Савченко Євгенія Олексіївна Голова правління колективного с/г підприємства ім. Петровського с.Бондурі 5 Контрольна комісія з питань приватизації
26 Самаруха Іван Томович Голова правління КСП „Нове життя” с.Лад.Хутори 20 Контрольна комісія з питань приватизації
27 Сельський Микола Юхимович Лікар-терапевт Зятківецької  дільничної лікарні 12 п/к з питань по соціальному забезпеченню та охороні здоров’я
28 Ткачук Володимир Григорович Завідуючий фельдшерсько-акушерським пунктом с.Нараївка 24 п/к з питань по соціальному забезпеченню та охороні здоров’я
29 Швець Григорій Артемович Головний інженер меблевої фабрики 2 Контрольна комісія з питань приватизації
30 Швець Володимир Петрович Начальник мехзагону№2 с.Гнатівки КСП ім. Б.Хмельницького с.Кущинці 19 п/к з питань по соціальному забезпеченню та охороні здоров’я
31 Ярмійчук Іван Федорович Голова КСП „Прогрес” с.Харпачка 28 п/к з питань по соціальному забезпеченню та охороні здоров’я
Share to Facebook
Share to Google Plus
Share to LiveJournal

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *