Семирічка відзначила день села

19 серпня 2017 року жителі с.Семирічка відзначали подвійне свято –  День села і християнське свято Преображенія Господнього.   Організувала свято сільська рада на чолі з головою Галиною Штельмах. Галина Марківна  розпочала свято своїм виступом, у якому вона  подякувала землякам за щоденну працю та внесок у розвиток сільської громади.  Привітати жителів Семирічки зі святом завітав   голова районної ради Григорій Боровий.   Григорій Іванович щиро побажав громаді процвітання, міцного здоров’я та добробуту кожному її жителю, а також подякував за патріотизм і постійну вагому підтримку воїнів у зоні АТО. Привітав керівник району громаду і особисто сільського голову із перемогою у ІІ районному конкурсі проектів розвитку територіальних громад – у результаті участі і перемозі у цьому конкурсі Семиріцька територіальна громада отримає 40 тис. грн. з районного бюджету на ремонт сільської дороги.

Щиро вітали селян зі святом також ієрей сільського храму отець Костянтин, депутат районної ради Анатолій Бартош та директор Гайсинської філії ПрАТ «Зернопродукт МХП» Анатолій Січкар.

Семирічани хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх загиблих героїв, поклали квіти  до сільського Обеліска Слави  загиблим у роки Другої світової війни односельчанам.

Святковий настрій присутніх підтримували чудові концертні номери у виконанні місцевих аматорів художньої самодіяльності, а найбільше оплесків викликали виступи жіночого вокального гурту «Вишиванка». По закінченню концерта свято продовжилося  –  всіх присутніх вгощали морозивом та смачною козацькою юшкою.