Семінар на тему якісних змін у системі надання державної підтримки у розвитку аграрному бізнесу

19 березня 2019 р. у Вінницькому Центрі Розвитку Місцевого Самоврядування (м. Вінниця вул. Театральна, 20) відбудеться семінар “Державні програми підтримки аграріїв на 2019 рік”, в рамках якого фахівці Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької ОДА повідомлять про нововведення у державних програмах фінансової підтримки сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, державних субсидіях на одиницю оброблюваних угідь для фермерських господарств, дотаціях на молодняк, та інші зміни в законодавстві, які напряму стосуються аграрного бізнесу.

Основні доповідачі: 

Валентина Кирилюк – заступниця директора Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької ОДА.

Віталій Павлишен- начальник відділу бухгалтерського обліку, звітності та фінансового забезпечення Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької ОДА.

Дмитро Герус – начальник управління оцінки впливу на довкілля, охорони земель та природних ресурсів Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької ОДА.

Зареєструватись на участь в семінарі можна за посиланням:https://goo.gl/forms/joTSr0Z6vDTTcBM13

У випадку питань звертатись до радника з питань регіонального розвитку Юрія Войціцького – +38067 366-50-50.