РІШЕННЯ від 26.07.2005 р. про присвоєння звання “Почесний громадянин Гайсинського району”

Відповідно до рішення 7 сесії районної ради 4 скликання від 21.10.2003 р. “Про запровадження звання “Почесний громадянин Гайсинського району”, розглянувши клопотання Гайсинської міської та Кунянської сільської рад, педагогічних колективів середніх загальноосвітніх шкіл І-Ш ступенів інтернат-гімназії і № 3 м.Гайсина, колективів центральної та районної дитячої бібліотек, дирекції Гайсинського краєзнавчого музею щодо присвоєння звання “Почесний громадянин Гайсинського району” Подчосу Григорію Степановичу та Боровикову Сергію Семеновичу, районна рада ВИРІШИЛА: 1. Присвоїти звання “Почесний громадянин Гайсинського району” Подчосу Григорію Степановичу та Боровикову Сергію Семеновичу.

 2. Виконавчому апарату районної ради, фінансовому управлінню райдержадміністрації і редакції районної газети “Трибуна праці” забезпечити виконання умов, зазначених в Положенні про присвоєння звання “Почесний громадянин Гайсинського району” .

 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту депутатської діяльності і етики, гласності, зміцнення законності та правопорядку (Панченко О.Ф.).

Голова районної ради В.Брус

 


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *